"Królestwo kobiet": Walcząc ze Szpakiem, nie zapomnij o Klaudiuszu! Co wydarzy się w 5 i 6 odc Królestwo kobiet?

Data: 2020-11-15 09:58:53 Autor: Tamer Adas

Królestwo kobiet to nowiutki serial TVN-u prezentujący widzom zabawną i emocjonującą opowieść skupioną wokół czterech odmiennych kobiet, które los połączył za sprawą ich wspólnego mężczyzny, związanego z podejrzanymi, kryminalnymi intrygami. Co czeka fanów w odcinkach 5 i 6 odc Królestwo kobiet?

Obrazek w treści 

Królestwo kobiet to nowy serial TVN ukazujący komediowe losy czterech kobiet wrzuconych w wielką, intrygę.

Królestwo kobiet – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odcinku Królestwo kobiet? Olga waha się pomiędzy lojalnością wobec dziewczyn, a pomocą Klaudiuszowi, który ma w planach ukaranie jej koleżanek za wcześniejsze działania. Kobieta z początku sama padłą ofiarą ich kłamstw. Przez to wybór sam w sobie jest trudny, a powracająca przeszłość jedynie komplikuje tę sytuację.

Wera otrzymała pozytywnego kopa, dzięki czemu od prostej sprzedawczyni, staje się trudną negocjatorką skutecznie realizującą zlecenie na sto trumien.... Niestety ich konto bankowe firmy jest... puste, a i w stolarni nie można znaleźć nikogo. Kobieta wpada jednak na pomysł jak rozwiązać i tę kwestię.

Czytaj także: Przemytnicy książek złapani na polsko-ukraińskim przejściu granicznym!

Wera odnajduje się coraz lepiej w biznesie, natomiast Gabi radzi sobie coraz gorzej, ponieważ zdradza odcisnęła na niej piętn. Zapomnieć nie sposób o tabletkach na uspokojenie. Przez ich nadmiar kobieta doświadcza niepokojących wizji. To powoduje, że radzi sobie coraz to gorzej, stając się słabym punktem dla całej grupy.

Dziewczyny wiedzą, że ktoś może tę sytuację wykorzystać, w związku z czym Gabi postanawia, że zrobi absolutnie wszystko, aby powstrzymać ryzyko tragedii.

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Królestwo kobiet? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 15 listopada na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: Najpopularniejsze książki października. Co kupowaliśmy w minionym miesiącu?

Nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – opis 6 odc

Co stanie się w 6 odc Królestwo kobiet? Sytuacja dziewczyn staje się coraz niebezpieczniejsza, krok po kroku sytuacja się zaognia. Olga gra na dwa fronty z Klaudiuszem, nikt nie ma pojęcia po której stronie się ostatecznie opowie. Sprawa ubezpieczenia jest trudna, ale wielkie pieniądze coraz mocniej intrygują grupę....

Szpak dowiedział się od Dominiki, że córką Inez jest młoda policjantka, której życie również jest lub może być za moment zagrożone. Wobec tego dziewczyny chcą się w pełni skoncentrować na Szpaku.

Czytaj także: To nie jest dobry czas na ciężkie książki. Wywiad z Iwoną Banach

Wiedzą jednak, że Klaudiusza jest również niebezpieczny, szczególnie jeżeli spojrzymy na jego szaleństwo i nieobliczalność. Walka z jednym przeciwnikiem, może być szansą dla drugiego, zatem trzeba myśleć dwutorowo. Marian po zadanym mu ciosie w ego, zmienił nastawienie, krok po kroku przekształcając się z prawdziwego macho.

Królestwo kobiet – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Królestwo kobiet? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w niedzielę, 22 listopada na antenie TVN od godziny 21:30.

Czytaj także: "Królestwo kobiet": Wera świętuje, Gabi dołuje... Co wydarzy się w 4 i 5 odc Królestwo kobiet?

Po premierze nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem player.pl.

Królestwo kobiet – książka

Serial Królestwo kobiet to nowa, autorska opowieść w komediowym stylu, prezentująca losy czterech kobiet zmagających się z trudnościami wynikającymi ze znajomości z jednym mężczyzną. Być może zainteresuje Was książka - Kobieta warta Królestwa.

Książkę Kobieta warta Królestwa w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pokaż wszystkie recenzje