Piotr Kościelny


Piotr Kościelny to prywatny detektyw, pracujący w zawodzie od 2006 roku, instruktor samoobrony, a także pisarz.

Piotr Kościelny - biografia, życie i twórczość

Piotr Kościelny pragnął karierę literacką rozpocząć od wydania poradnika dla kobiet, dotyczącego bezpieczeństwa osobistego, natomiast ostatecznie nigdy go nie opublikował. Zadebiutował książką Zwierz, a jego popularność sprawiła, że pisanie stało się drugim zawodem Piotra Kościelnego. 

Piotr Kościelny specjalizuje się w powieściach sensacyjno-kryminalnych, a także thrillerach. 

Piotr Kościelny urodził się w 1976 roku we Wrocławiu. Tam spędził sporą część życia, by później przeprowadzić się do niewielkiego zabytkowego miasteczka, które stało się jego miejscem na ziemi. 

Piotr Kościelny opiekuje się trzema kotami. Ma też białego boksera o imieniu Zbychu, którego dobrze znają jego czytelnicy. Uwielbia spokój, obcowanie z naturą.  

Piotr Kościelny po godzinach często gotuje, zafascynowany jest kociołkowaniem. Weekendy to dla niego czas na spotkania z rodziną. 

Piotr Kościelny - twórczość

Okładka - Zwierz
Zwierz

„Właściwie zabijałem, odkąd pamiętam. Zaczynałem od zabijania zwierząt. Pierwszą ofiarą był kot sąsiadów. To było u babci na wakacjach. Mieszkała na wsi. Miałem zaledwie siedem lat. Zabiłem go...czytaj dalej

Okładka - Zakon
Zakon

Powieść nominowana do tytułu „Polskiej książki roku 2017” w niezależnym konkursie literackim „Brakująca Litera”. Kto rządzi krajem? Rząd? Premier? Prezydent? A jeśli ktoś bez twojej...czytaj dalej

Piotr Kościelny - wiadomości

Piotr Kościelny - publicystyka

Lista fanów

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
mommy_and_books 2023-04-18 10:57:30
Cytaty Autora

Miałem ochotę podejść do niej i powiedzieć, że wszystko będzie w porządku, wiedziałem jednak, że nie powinienem się mieszać. Wiedziałem też, że tak naprawdę nic nie będzie w porządku. To, co w tym miejscu spotykało inne dzieci, spotka też ją. To było przekleństwo bidula.


Więcej

Co się zdarzyło we Wschowie, zostaje we Wschowie.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy