Figluj z literkami i wygrywaj książki!

Start: 2011-02-24 Koniec: 2011-03-02
Figluj z literkami i wygrywaj książki!

Książeczka dla dzieci „Psoty literek” jest przeznaczona dla pięcio- i sześciolatków. Dzieci poznają wierszyki – bajeczki o zwierzętach, rodzinie czy rówieśnikach, które są tak pomyślane, aby jak najwięcej wyrazów z omawianą literka się w nich znalazło. Pod każdym wierszykiem są ćwiczenia w postaci wyrazów do uzupełnienia i miejsce na rysunek. Rozwija to nie tylko wiedzę o polskim alfabecie, ale i ćwiczy umiejętności manualne oraz rozbudza fantazję małego człowieka. Książeczka przeznaczona jest teżdla rodziców, którzy powinni pracować wraz ze swoim dzieckiem. Może służyć również nauczycielom, jak i logopedom.

 

Dziś książeczkę tę wygrać możecie w naszym najnowszym konkursie, który organizujemy z Oficyną Wydawniczą Impuls. 

 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić, jakie figle mogłyby człowiekowi spłatać literki. Na pomysły czekamy do 2 marca 2011. Warto też dodać "Psoty literek" do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK!

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Maksymilian Dyląg, Gliwice Maciek Rzeszutek,Przeczyce Janina Burus, Bieliny Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Psoty literek
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak