Najlepsza książka na lato

Start: 2010-06-06 Koniec: 2010-06-28
Najlepsza książka na lato

Zapraszamy na stronę http://ksiazkanalato.pl/ Wydawcy zaprezentowali Wam 51 książek, które ukazały się w ostatnim czasie lub które wkrótce pojawią się na rynku. Są wśród nich znakomite powieści obyczajowe, świetne kryminały, wspaniała literatura piękna - polska i zagraniczna, książki podróżnicze, powieści fantasy i science-fiction, książki dla dzieci i dla młodzieży. 21 czerwca swoje typy zaprezentuje jury!

 

Dodaj do biblioteczki, napisz opinię lub recenzję i wygraj!

Wszyscy użytkownicy naszego wortalu, którzy dodadzą którykolwiek spośród zgłoszonych w plebiscycie tytułów do własnej biblioteczki (na przykład jako książkę, którą chcą przeczytać) wezmą udział w losowaniu dodatkowych nagród. Wszyscy użytkownicy, którzy przeczytali lub w najbliższym czasie przeczytają którykolwiek spośród zgłoszonych w plebiscycie tytułów mają jeszcze jedną szansę na wygranie nagród książkowych. Wystarczy, że ocenią daną książkę oraz dodadzą do niej opinię (200-300 znaków) lub recenzję (minimum 2800 znaków) - kolejne zestawy nagród czekają!

 

 

Zagłosuj i wygraj!

Wejdźcie na stronę internatową konkursu, przejrzyjcie tytuły zgłoszone i oddajcie głos na swoje typy! Wśród wszystkich, którzy to uczynią, rozlosujemy cenne zestawy nagród książkowych. Głosować można dwukrotnie - od dziś do 21 czerwca, kiedy poznamy tytuły, które przejdą do drugiego etapu głosowania, oraz po 21 czerwca, kiedy wybierać będziemy już laureatów.

 

Uwaga!

Nie ograniczamy nagród! Postaramy się nagrodzić możliwie największą liczbę uczestników wszystkich naszych konkursów. Zapraszamy serdecznie na stronę http://ksiazkanalato.pl !

konkurs zakończony