Odpowiedz na proste pytanie i wygraj "Legendy polskie" Wandy Chotomskiej w wersji audio

Start: 2010-05-30 Koniec: 2010-06-09
Odpowiedz na proste pytanie i wygraj

legendy

To wyjątkowa okazja dla miłośników nowych dróg odbioru literatury! Polecamy gorąco książkę audio dla najmłodszych "Legendy polskie" Wandy Chotomskiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Aleksandria. Aby zachęcić Państwa do lektury, zapraszamy do udziału w konkursie, który organizujemy z wydawcą. 

 


Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Na odpowiedzi czekamy do 9 czerwca 2010. Zachęcamy też do dodawania książki "Legendy polskie" do własnej biblioteczki (KLIK!)    - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać.

 

 

O "Legendach polskich" Wandy Chotomskiej:

Zapewne każdy zastanawiał się jak powstało państwo polskie albo dlaczego Warszawa nosi swoją nazwę? A czy wiecie, od kiedy woda w Morzu Bałtyckim jest słona i jak to w końcu było z pokonaniem groźnego Bazyliszka? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź słuchając wspaniałych Legend polskich Wandy Chotomskiej. Te napisane prostą, a jednocześnie niezwykle piękną i barwną polszczyzną opowieści przemówią do nas głosem znakomitego polskiego aktora Wiktora Zborowskiego. Będzie to podróż w świat pradawnych legend w bardzo współczesnej oprawie

Kup tę książkę NAJTANIEJ w naszej księgarni internetowej!

Informujemy, że laureatami konkursu są:
- Ewa Zwolińska z Gryfic
- Marta Koczkowska z Katowic
- Marcin Jasiński z Warszawy
- Paweł Golus z Krzyżanowa
- Anna Zielińska z Wronek
- Marek Potempski z Biłgoraja
- Marta Konopko z Grajewa
- Adam Krzyk z Krakowa
- Joanna Borkowska z Kętrzyna
- Marek Kępa z Poznania.
Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Legendy polskie
Wanda Chotomska