Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj "Loterię"!

Start: 2011-04-13 Koniec: 2011-04-19
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj
Iloraz inteligencji Perry’ego wynosi tylko 76 punktów, ale Perry nie jest głupi. Umie notować, by nie zapominał. Umie też grać co tydzień na loterii. A co najważniejsze – wie, komu ufać. Ukochana babcia nauczyła go wszystkiego, czego potrzebuje, by przetrwać. 
Babcia umiera, 31-letni Perry zostaje sam. Wkrótce potem wygrywa na loterii dwanaście milionów dolarów. I oto nagle okazuje się, iż jego los całkowicie się odmienił, że ma znacznie większą rodzinę, niż przypuszczał, i zupełnie nie wie, jak sobie z nią poradzić. 
Czy sprzyjające Perry’emu szczęście uchroni go przed niebezpiecznym światem? Co tak naprawdę decyduje o tym, czy radzimy sobie w życiu? Jaka rolę odgrywa przypadek?
Jeśli chcesz wygrać Loterię, powieść nominowaną do prestiżowej nagrody literackiej Orange, weź udział naszym w konkursie.
Udział w konkursie:
Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy powiedzieć, na co Wy wydalibyście dwanaście milionów dolarów? Czekamy na najbardziej oryginalne pomysły! Warto również, abyście dodali "Loterię" do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać - KLIK!
Na odpowiedzi czekamy do 19 kwietnia 2011.
Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Andrzej Holubiuk, Gdansk Paulina Gajdanowicz, Piechowice Agnieszka Pająk, Ząbkowice Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje