Opisz swój stan ducha i wygraj książkę "96 końców świata..."

Start: 2011-03-15 Koniec: 2011-03-21
Opisz swój stan ducha i wygraj książkę

Na 10 kwietnia 2011 roku przypada pierwsza rocznica katastrofy smoleńskiej. Jest to dzień, kiedy uczcimy pamięć tych, którzy zginęli. "96 końców świata. Gdy runął ich świat pod Smoleńskiem" to zapis rozmów z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Wzruszający i jednocześnie budujący obraz ich trudnych zmagań z codziennością, żałobą i zgiełkiem medialnym. Czytelnik nie znajdzie tu smoleńskich sensacji, politycznych przepychanek, zakulisowych rozgrywek, relacji na gorąco z miejsca katastrofy. To książka przybliżająca atmosferę dni kwietniowych tuż po katastrofie, kiedy cały naród zjednoczył się w żałobie.

 

Dziś, wspólnie z Wydawnictwem Skrzat, które jest fundatorem nagród, pragniemy zaprosić Was do konkursu, w którym wygrać możecie tę właśnie książkę. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was okazja do przypomnienia sobie tych chwil, gdy wszyscy byliśmy świadkami historii. 

 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pokrótce opisać, jakie były Wasze wrażenia w dniu katastrofy czy w dniach żałoby narodowej. Wklejcie je w formularzu poniżej. Warto również, abyście dodali "96 końców świata. Gdy runął ich świat pod Smoleńskiem" do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać - KLIK! Na zgłoszenia czekamy do 21 marca 2011 - życzymy powodzenia i zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Katarzyna Wójcik, Jaworzno Marta Perek, Nowe Miasto nad Pilicą Agata Kądziołka, Przeworsk Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje