Powiedz, dlaczego chcesz przeczytać "Ucznia Diabła" i wygraj książkę!

Start: 2011-04-05 Koniec: 2011-04-11
Powiedz, dlaczego chcesz przeczytać

Czy poniższy wstęp wystarczająco Was zachęca do przeczytania powieści "Uczeń Diabła" autorstwa K.B. Andersen?

 

Filip ma w życiu jeden cel – po śmierci trafić do nieba, tam, gdzie trafił jego zmarły ojciec. Postanowienie jak najlepsze, gorzej z realizacją. Skoncentrowany na byciu dobrym, Filip osiąga granice wytrzymałości. Nie własnej – cudzej. Jest tak miły, uczynny, serdeczny i słodki, że nawet starszym paniom zbiera się na mdłości. Nic dziwnego, ze nie ma kolegów... Pewnego pięknego dnia jeden ze szkolnych rozrabiaków, wyjątkowo cięty na anielskiego Filipa, wpycha go pod samochód. Ku swojemu zdumieniu, Filip wcale nie ląduje u bram raju, ale na progu otchłani.

Pan Ciemności jest śmiertelnie chory i potrzebuje następcy. Szybko orientuje się, że Filip jest tragiczną pomyłką, ale na wymianę ucznia trochę już za późno. Tylko jak przerobić kogoś, kto jest do szpiku kości DOBRY na władcę piekielnych zastępów? Lucyfera czeka długa droga, a w piekle kipi od intryg. W towarzystwie kota Lucyfaksa i pewnej pięknej diablicy, Filip zgłębia diabelskie sekrety i doprowadza do szału połowę demonicznego towarzystwa. Czy Lucyferowi uda się postawić na swoim? A może ktoś zadba o to, by Filip zniknął, nim pozna ciemną stronę swojego charakteru?

 

Jeśli tak, nie czekajcie - weźcie udział w konkursie!


Udział w konkursie:

Jeśli chcesz wygrać egzemplarz "Ucznia Diabła", powiedz, dlaczego chciałbyś przeczytać tę książkę. Warto też dodać tę publikację do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK! Na odpowiedzi czekamy do 11 kwietnia 2011.

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Anna Górniak,Dygowo Monika Chyczewska, Raciąż Hanna Kwaśna,Kobierzyce Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Uczeń diabła
Kenneth Boegh Andersen
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje