Poznaj opowiadania krótsze i dłuższe i wygraj książkę!

Start: 2011-02-18 Koniec: 2011-02-24
Poznaj opowiadania krótsze i dłuższe i wygraj książkę!

„Opowiadania krótsze i dłuższe” — tytuł adekwatny do zawartości. Są to historie z życia różnych bohaterów, jedne dłuższe, inne krótsze. Opowiadania z pointą. Tak jest w „Kapitanie na wielkim, lśniącym żaglowcu”, „Eurosie” czy „Królestwie guzików”. Historie przejmujące, odsłaniające ludzkie uczucia, pokręcone losy i to, co z tych zawirowań losu wynikło? Wszystkie opowiadania są wspomnieniami, historiami opowiedzianymi przez bohaterów tak, jakby były przestrogą przed przemijaniem. Nauką, żebyśmy wracali do siebie samego częściej, niż to robimy obecnie, żebyśmy zauważali to, co dookoła nas, żebyśmy żyli tak, żeby jak najmniej żałować z tego, co nas ominęło za sprawą naszej indolencji, nieuwagi czy niechęci. Szkoda, że wszyscy jesteśmy mądrzy i z bagażem doświadczeń dopiero na końcu naszego życia, a nie na jego początku.

 

Udział w konkursie

Jeśli chcecie zaczerpnąć nieco z bagażu doświadczeń autora książki "Opowiadania krótsze i dłuższe", Janusza Przetacznika, wypełnijcie poniższy formularz i weźcie udział w naszym najnowszym konkursie. Na odpowiedzi czekamy do 24 lutego 2011. Warto też dodać książkę do swojej internetowej biblioteczki - na przykład jako nowość, którą chce się przeczytać - KLIK! Pod wskazanym linkiem znajdziecie też kilka informacji, które pomogą odpowiedzieć na nasze pytania. Do udziału w konkursie zapraszają Granice.pl i Wydawnictwo Internetowe Goneta.net

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Edward Derecki, Olsztyn Lidia Ciopała, Rybnik Alina Dębowa,Stary Żagań Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka