Przeżyj wspaniałą przygodę i wygraj kolejny tom opowieści o agencji duchów!

Start: 2010-07-03 Koniec: 2010-07-09
Przeżyj wspaniałą przygodę i wygraj kolejny tom opowieści o agencji duchów!

willCzy Wy (lub Wasze dzieci) lubicie przygody, zagadki, tajemnicę i... dreszczyk emocji? Jeśli tak, mamy książkę, która okaże się dla Was idealną lekturą! To "Duch drapacza chmur" czyli trzeci tom cyklu "Will Moogley. Agencja duchów"! Jeśli znacie już opowieści o agencji duchów, nie potrzebujecie dodatkowej rekomendacji. Jeśli nie - to najwyższy czas, by się z nimi zapoznać. Niech dobrym początkiem wspólnej przygody będzie nasz nowy konkurs, w którym wystarczy tylko zaproponować autorowi miejsce akcji kolejnej części cyklu. 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wymyślić miejsce, w którym rozgrywać się będzie akcja kolejnej części cyklu. Na odpowiedzi czekamy do 9 lipca 2010. Zachęcamy też do dodawania książki "Duch drapacza chmur" do własnej biblioteczki (KLIK!)  - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać. 

 

O książce "Will Moogley. Agencja duchów. Duch drapacza chmur":

Szef ochrony Empire State Building jest zdesperowany. Jakiś duch nawiedza najbardziej znany drapacz chmur w Nowym Jorku! Na szczęście Will Moogley i jego przyjaciel Tupper mają już gotowy plan rozwiązania tej sprawy…

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę NAJTANIEJ w naszej księgarni internetowej!

Laureatami konkursu zostali:
- Iwona Sokół z Jaworzna
- Justyna Kampińska z Kokocka
- Artur Jeleń z Wieliczki

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka