Udowodnij, że cuda nigdy nie ustają i wygraj książkę!

Start: 2011-02-18 Koniec: 2011-02-24
Udowodnij, że cuda nigdy nie ustają i wygraj książkę!

To prawda, co mówią: „Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, ale jeśli słyszysz Boga, masz schizofrenię”.

 
Kiedy po wypadku samochodowym Liv Hayden, znana gwiazda filmowa, zapada w śpiączkę, pielęgniarz Kemp McAvoy sądzi, że wreszcie znalazł bilet do życia, o jakim zawsze marzył. Kemp skończył medycynę i tylko przez przypadek nie został lekarzem – ma jednak wiedzę medyczna i próbuje ją wykorzystać dla swoich celów: każdej nocy podaje pacjentce leki, które zmniejszają jej świadomość, po czym zakłada biały fartuch i udaje niebiańskiego gościa, który przybywa do Liv ze specjalnym przesłaniem.


Plany krzyżuje mu pasierbica, Leah – dziewczynka zaczyna opowiadać wszystkim, że widzi anioły, co wprawia w duże zaniepokojenie jej matkę i nauczycieli. Nim sprawy się wyjaśnią, wszyscy oni naucza się co nieco o aniołach, miłości i nadziei.

 

Jeśli i Wy chcecie dowiedzieć się nieco więcej na ten temat, weźcie udział w naszym nowym konkursie, który organizujemy z Wydawnictwem Święty Wojciech!

 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie lub zastanowić się nad pewnym zagadnieniem. Zajrzyjcie do formularza, zamieszczonego nieco niżej. Na odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do 24 lutego 2011 - warto więc się pospieszyć, wytężyć siły i pokusić się o uczestnictwo! 

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Andrzej Holubiuk , Gdansk Żaneta Dawidowska, Sadowne Elżbieta Schonborn, Kraków Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Pokaż wszystkie recenzje