Wygraj "Blask" - jedno pytanie i nagrody czekają

Start: 2011-02-17 Koniec: 2011-02-24
Wygraj

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Na odpowiedzi czekamy tylko do 24 lutego 2011 - warto więc się pospieszyć. Warto też dodać "Blask" Alexandra Adornetto do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK!

 

O książce:

Do sennego miasteczka Venus Cove przybywają trzy anioły: Gabriel – wojownik, Ivy – uzdrowicielka oraz najmłodsza, a przy tym mającą w sobie najwięcej z człowieka, Bethany. Zadaniem aniołów jest nieść dobro światu, który w coraz większej skali ulega wpływom ciemności. Podczas misji zmuszeni są ukrywać swe nadnaturalne zdolności, świetlistą poświatę, a także – co najtrudniejsze – anielskie skrzydła. Pomagając całej społeczności, próbują nie przywiązywać się do pojedynczych ludzi… I wtedy Bethany poznaje w szkole Xaviera. Żadne z nich nie potrafi oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Kiedy zaczyna łączyć ich prawdziwe uczucie, zdają sobie sprawę, że przekraczają granice ustalone przez niebo. I nie jest to jedyne zagrożenie dla ich szczęścia. Ciemne moce nie czekają i wciąż rosną w siłę. Nie ma czasu do stracenia. Czy miłość do człowieka stanie się źródłem klęski Bethany i jej misji?

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Kamila Hankus, Jordanów Marcin Uzarczyk, Inowrocław Marta Chełchowska, Rzewnie Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Blask
Alexandra Adornetto
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Pokaż wszystkie recenzje