Wygraj egzemplarze książki "Bale maturalne z piekła" ze świetnym opowiadaniem Stephenie Meyer!

Start: 2010-01-18 Koniec: 2010-01-25
Wygraj egzemplarze książki

Na rynku ukazała się świetna książka zawierająca opowiadania najbardziej popularnych autorek książek grozy w ostatnich  latach! Są wśród nich i Stephenie Meyer, i Meg Cabot, i wiele, wiele innych pisarek! „Bale maturalne z piekła” z pewnością więc sprawią niemałą satysfakcję miłośnikom gatunku. Chcemy gorąco polecić czytelnikom tę publikację i zachęcić do sięgnięcia po nią. Dlatego właśnie redakcja wortalu literackiego Granice.pl oraz Wydawnictwo Amber zapraszają do udziału w konkursie poświęconym "Balom maturalnym z piekła".

 

Udział w konkursie:

Tym razem zadanie jest ogromnie łatwe. By wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Na odpowiedzi czekamy do 25 stycznia 2010.


baleO książce "Bale maturalne z piekła":

Stephenie Meyer, Meg Cabot, Kim Harrison, Michele Jaffe, Lauren Myracle zapraszają na bale, gdzie didżejami są wampir, demon, anioł, duch i wysłannik ciemności. Stephenie Meyer w "Zmierzchu" przemówiła do wyobraźni nastolatek romantyczną wizją zakazanego uczucia.Do tańca proszą wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach Ich wybranki przeżyją tragiczną miłości w opowieściach, których finał rozegra się na balach maturalnych, gdzie królową jest noc, a królem - strach.

 

Kup tę książkę w naszej księgarni internetowej - TYLKO 26,99 zł!

Informujemy, że laureatami konkursu są: Anna Junak z Kosakowa, Katarzyna Gembara ze Świdnicy, Marek Pypiak z Warszawy. Serdecznie gratulujemy, nagrody przesłane zostaną pocztą.

Książka
Bale maturalne z piekła
Stephenie Meyer, Meg Cabot, Kim Harrison, Michele Jaffe, Lauren Myracle
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Pokaż wszystkie recenzje