Wygraj egzemplarze książki "Bogactwo ubóstwa"!

Start: 2010-06-15 Koniec: 2010-06-21
Wygraj egzemplarze książki okladka

Czy można być biednym, będąc człowiekiem zamożnym? I czy ubóstwo nie może nieść z sobą wielkich bogactw? Książka, którą polecamy Wam dzisiaj, z pewnością rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli zrozumieć ten paradoks. "Bogactwo ubóstwa" siostry Emmanuelle i Philippe Asso to poruszające świadectwo pracy z najbiedniejszymi, którzy często potrafią promienieć szczęściem. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie, a zyskacie szansę wygrania tej książki!

 

Udział w konkursie

By wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Na odpowiedzi czekamy do 21 czerwca 2010! Zachęcamy też do dodawania książki do własnej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako pozycję, którą chcecie przeczytać - na pewno nie zapomnimy o tych, którzy to uczynią. 

 

O książce "Bogactwo ubóstwa":

Bieda zamożności i bogactwo ubóstwa – siostra Emmanuelle ukazuje głęboki sens tego paradoksu, który skrywa być może tajemnicę szczęśliwego życia. Siostra Emmanuelle, zwana apostołką nędzarzy, ponad 30 lat swego życia spędziła, wspierając z oddaniem ubogich w Kairze. Widziała nędzarzy, którzy – w przeciwieństwie do mieszkańców zamożnej Europy – promienieją radością życia. Książka skłania do refleksji nad tym, w jakim sensie ubóstwo może być źródłem bogactwa.

Informujemy, że laureatami konkursu są:

- Maria Surdel z Dziadowej Kłody
- Agnieszka Samoląg z Szamotuł
- Milena Bukowska z Brodnicy

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą!

Książka
Bogactwo ubóstwa
s. Emmanuelle, Philippe Asso