Wygraj egzemplarze książki "Nienasyceni" - powieści Meg Cabot w nowym, wampirycznym wydaniu

Start: 2010-06-12 Koniec: 2010-06-18
Wygraj egzemplarze książki

Pod patronatem wortalu Granice.pl ukazała się świetna powieść "Nienasyceni"Meg Cabot. To książka naprawdę wciągająca, a przy tym - dotykająca tematu bardzo obecnie modnego - tematu wampirów! Polecamy ją gorąco, a by zachęcić do lektury, zapraszamy do udziału w konkursie poświęconym tej właśnie publikacji!

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie oraz podać hasło, jakim najchętniej promowalibyście powieść Meg Cabot. Na odpowiedzi czekamy do 18 czerwca 2010. Zachęcamy też do dodawania książki "Wizje w mroku" do własnej biblioteczki (KLIK!) - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać - nie zapomnimy o aktywnie tworzących swe biblioteczki podczas wyłaniania laureatów!

 

nienasyceniO książce "Nienasyceni":


Meg Cabot w nowym wampirycznym wydaniu. Masz już dość słuchania o wampirach? Meena Harper też. Niestety jej szef uważa, że wątek wampiryczny doskonale sprawdzi się w telenoweli, której scenariusz pisze Meena. Jakby nie miała dość problemów ze zjawiskami paranormalnym:w końcu nie każdy potrafi tak jak ona przewidywać śmierć innych ludzi. Ale prawdziwe kłopoty zaczną się dopiero, gdy spotka Luciena.... choć mogłoby się wydawać, że to chodzący ideał - piekielnie inteligentny, nieludzko przystojny i nieziemsko seksowny....

 

Kup tę książkę w naszej księgarni internetowej - KLIK!

Informujemy, że laureatami konkursu są:
- Aleksandra Buła z Elbląga - Anna Rzońca z Olkusza - Milena Bukowska z Brodnicy

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Nienasyceni
Meg Cabot