Wygraj egzemplarze powieści "Gone. Zniknęli. Faza I: Niepokój"!

Start: 2009-09-27 Koniec: 2009-10-06
Wygraj egzemplarze powieści

Wortal literacki Granice.pl poleca książki Wydawnictwa Jaguar i firmy dystrybucyjnej L&L. Uwadze czytelników chcielibyśmy polecić tym razem książki z serii „Gone. Zniknęli”, szczególnie pierwszy jej tom opatrzony podtytułem „Faza I: Niepokój”. To – jak deklarują wydawca oraz dystrybutor – inteligentny thriller dla młodzieży. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie poświęconemu tej właśnie publikacji. Nagrodami są ufundowane przez firmę L&L egzemplarze książki „Gone. Zniknęli” oraz związane z nimi gadżety.

 

Udział w konkursie:

By wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Na odpowiedzi czekamy do 5 października 2009. Podpowiedź znajdziecie we fragmencie książki zamieszczonym na stronie internetowej serii: www.seriagone.pl oraz w recenzji książki  opublikowanej w naszej witrynie.

 

goneO książce „Gone. Zniknęli”:

Faza I: Niepokój to pierwsza z sześciu części inteligentnego cyklu na pograniczu sci-fi i thriller’a dla młodzieży. Na pierwszej stronie wszyscy powyżej 15 roku życia po prostu znikają. W miasteczku Perdido Beach zostają dzieci i młodzież, bez nadzoru, bez zakazów, bez dorosłych… Potem jest już tylko ciekawiej. Seria GONE zrobiła furorę w USA. Autorem serii jest Michael Grant, współtwórca takich znanych serii Animorphs oraz Everworld. Seria jest polecana przez mistrza literatury grozy Stephen’a King’a.  Zapraszamy na stronę www.seriagone.pl.

Informujemy, że laureatami konkursu poświęconego cyklowi inteligentnych thrillerów dla młodzieży "Gone. Zniknęli" są: Ewa Andrzejczak z Kozienic Anna Biełous z Białegostoku Janusz Kołek z Zabrza Justyna Jaracz z Osieka Jasielskiego Marlena Michalska z Katowic. Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Pokaż wszystkie recenzje