Wygraj książkę „Czarni podróżnicy"

Start: 2022-11-18 Koniec: 2022-11-25
Wygraj książkę „Czarni podróżnicy

Catherine Dorval, mediewistka, zostaje uwikłana w spisek sięgający czasów wypraw krzyżowych. W wirze dramatycznych zdarzeń nie wiadomo już, co jest prawdą i komu można zaufać, zwłaszcza gdy giną kolejni ludzie. Tajemnicza sekta Czarnych Podróżników nie zawaha się przed niczym, aby wypełnić wolę Saladyna i zniszczyć największą relikwię chrześcijaństwa. Dokąd prowadzi labirynt zbrodni, intryg i mistyfikacji. Czy da się zatrzymać machinerię wprowadzoną w ruch przed wiekami? Czy zniszczenie niezwykłej relikwii może sprowadzić zagładę znanego świata? Jak wielką ceną musi zostać okupione jej ocalenie?

Autentyczne wydarzenia i postaci historyczne, wokół których osnuto fascynującą, barwną opowieść przenoszącą czytelnika między odległymi światami: starożytną Jerozolimą, średniowiecznym Bizancjum i Europą czy współczesnym Bliskim Wschodem – tworzą kanwę powieści historycznej w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Lekkie pióro, wartka akcja i ciekawa fabuła – wszystko to sprawia, że powieść cały czas trzyma w napięciu, odsłaniając kolejne oblicza pradawnej tajemnicy.

Do przeczytania książki Czarni podróżnicy zaprasza Wydawnictwo Promic. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie powieści. 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Czarnych podróżników do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2022 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Powieść Czarni podróżnicy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka
Czarni Podróżnicy
Érick George-Égret
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy