Wygraj książkę dla prawdziwych mężczyzn

Start: 2010-07-03 Koniec: 2010-07-09
Wygraj książkę dla prawdziwych mężczyzn

bycJesteś prawdziwym mężczyzną? A może w głębi duszy bardzo pragniesz takim się stać? Cóż, prawdziwe męstwo to nie tylko kwestia mięśni. Jeśli chciałbyś wykształcić również swego ducha (a - być może - od tego właśnie zacząć), weź udział w naszym najnowszym konkursie, który poświęcony jest książce "Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju" Lary'ego Richardsa. 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy podać, jakie obszary rozwoju wspiera książka Richardsa. Na odpowiedzi czekamy do 9 lipca 2010. Zachęcamy też do dodawania książki "Być mężczyzną..." do własnej biblioteczki (KLIK!)  - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać. O tych, którzy to uczynią, zawsze pamiętamy podczas przyznawania nagród. 

 

O książce "Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju":

 10 reguł strategii duchowego rozwoju

 10 dróg do prawdziwego męstwa

 10 wygranych bitew codzienności

Ta książka, napisana dla mężczyzn, przez mężczyznę, który wie, jak rozmawiać z mężczyznami o najistotniejszych sprawach, z pewnością pomoże wielu z nich odkryć i zrealizować ich rzeczywiste powołanie. Lary Richards wskazuje ścieżki duchowego rozwoju; czytelników inspiruje, by stali się prawdziwymi bohaterami, a czytelniczkom podpowiada, jak zrozumieć tajemnice męskiej duszy. Larry Richards, amerykański ksiądz, znany i ceniony rekolekcjonista, gospodarz popularnej audycji radiowej, założyciel fundacji Reason for Our Hope [„Przyczyna naszej nadziei”]. Ukazywanie mężczyznom istoty ich powołania jest priorytetem w jego pracy duszpasterskiej i działalności publicznej.

KLIKNIJ, by kupić tę książkę NAJTANIEJ w naszej księgarni internetowej!

Laureatami konkursu są:
- Barbara Kiryjczuk z Oświęcimia
- Paweł Bliźnik z Oświęcimia
- Łukasz Zioła z Sosnowca

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.