Wygraj książkę „Kurier z Teheranu"

Start: 2020-03-23 Koniec: 2020-03-30
Wygraj książkę „Kurier z Teheranu

Kurier z Teheranu – najnowsza powieść autora Kuriera z Toledo! Sprawa katyńska, walka wywiadów i epicka opowieść o Polsce podczas II wojny światowej...

Hrabiemu Antoniemu Mokrzyckiemu nie dane było ułożyć sobie życia u boku żony. Powołany do wojska w stopniu podporucznika otrzymuje rozkaz jako agent Dwójki: ma wywieźć i schować dokumenty agentów polskiego wywiadu w ZSRR. Jednak kampania wrześniowa komplikuje te plany. Mokrzycki staje do walki z Armią Czerwoną w drodze do rumuńskiej granicy. Ta walka poprowadzi go do obozu kozielskiego. Cudem unika Katynia. Staje się świadkiem ponurej tajemnicy, która zaważy na losie Polski podczas wojny światowej...

Jest w powieści Wojciecha Dutki wielka Historia i wielkie pożądanie, zakazana miłość, romans i zdrada, bardzo wyraziści bohaterowie, jest rewolucja i wojna domowa, są wątki szpiegowskie i sensacyjne. Miłośnicy potężnych emocji z pewnością będą usatysfakcjonowani.

- recenzja książki „Kurier z Toledo".

Do lektury powieści Kurier z Teheranu zaprasza Wydawnictwo Lira. Koniecznie przeczytajcie premierowe fragmenty książki i weźcie udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Kuriera z Teheranu do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 30 marca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Kurier z Teheranu kupicie w popularnych księgarniach internetowych:


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka
Kurier z Teheranu
Wojciech Dutka
Wydawnictwo