Wygraj książkę „Sidła"

Start: 2019-02-08 Koniec: 2019-02-15
Wygraj książkę „Sidła

Słyszeliście o Grażynie Bacewicz? Na pewno słyszeliście – to jedna z najwybitniejszych polskich kompozytorek i skrzypaczek. Inpiruje kolejne pokolenia muzyków, fascynuje melomanów. A teraz za sprawą powieści Sidła wszyscy mamy okazję poznać jej nieznane oblicze jako... autorki niezwykłej powieści kryminalnej! 

Ciało kobiety zostaje znalezione w amerykańskim mieście, nie ma jednak żadnych śladów zbrodni. Jest za to coś, co nie pasuje do układanki. Czy to samobójstwo? A może morderstwo? Dochodzenie w tej sprawie poprowadzi francuski imigrant, detektyw Decise. Wkrótce odkryje, że by wyjaśnić zagadkę, będzie musiał odkryć tajemnice rodziny Hardów. Czy jednak ten trop nie wiedzie wprost w sidła, zastawione na niego przez mordercę?  

Niewielka książka Grażyny Bacewicz to rarytas, bibelot, szklana miniaturka na komodzie, cacko i uroczy drobiazg. To prawdziwa uczta dla miłośników opowieści o zbrodni i zagadce – pisze w naszej redakcyjnej recenzji dr Adrianna Michalewska. Do lektury powieści Sidła zaprasza Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej własnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sidła do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Anna Wawrzyniak, Poznań

Daria Dopierała, Rzgów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Sidła
Grażyna Bacewicz
Recenzje miesiąca
Sekret Heleny
Lucinda Riley;
Sekret Heleny
Czas pomsty
Maciej Liziniewicz
Czas pomsty
Budząc lwy
Ayelet Gundar-Goshen
Budząc lwy
Dzisiaj umrzesz Ty
Sue Wallman
Dzisiaj umrzesz Ty
Czas pokuty
Grzegorz Kopiec
Czas pokuty
Nie wiem, gdzie jestem
Gayle Forman;
Nie wiem, gdzie jestem
Wielka księga Klary
Marcin Wicha;
Wielka księga Klary
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Aleksandra Katarzyna Maludy
Wisznia ze słowiańskiej głuszy
Pokaż wszystkie recenzje