Wygraj książkę „Sidła"

Start: 2019-02-08 Koniec: 2019-02-15
Wygraj książkę „Sidła

Słyszeliście o Grażynie Bacewicz? Na pewno słyszeliście – to jedna z najwybitniejszych polskich kompozytorek i skrzypaczek. Inpiruje kolejne pokolenia muzyków, fascynuje melomanów. A teraz za sprawą powieści Sidła wszyscy mamy okazję poznać jej nieznane oblicze jako... autorki niezwykłej powieści kryminalnej! 

Ciało kobiety zostaje znalezione w amerykańskim mieście, nie ma jednak żadnych śladów zbrodni. Jest za to coś, co nie pasuje do układanki. Czy to samobójstwo? A może morderstwo? Dochodzenie w tej sprawie poprowadzi francuski imigrant, detektyw Decise. Wkrótce odkryje, że by wyjaśnić zagadkę, będzie musiał odkryć tajemnice rodziny Hardów. Czy jednak ten trop nie wiedzie wprost w sidła, zastawione na niego przez mordercę?  

Niewielka książka Grażyny Bacewicz to rarytas, bibelot, szklana miniaturka na komodzie, cacko i uroczy drobiazg. To prawdziwa uczta dla miłośników opowieści o zbrodni i zagadce – pisze w naszej redakcyjnej recenzji dr Adrianna Michalewska. Do lektury powieści Sidła zaprasza Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej własnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sidła do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Anna Wawrzyniak, Poznań

Daria Dopierała, Rzgów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Sidła
Grażyna Bacewicz
Recenzje miesiąca
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bo trzeba żyć. Apolonia
Ewa Szymańska
Bo trzeba żyć. Apolonia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Oczy wilka
Alicja Sinicka
Oczy wilka
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Apetyt na miłość
Stephanie Kate Strohm
Apetyt na miłość
Łapy i ogony
Magdalena Podbylska
Łapy i ogony
Pokaż wszystkie recenzje