Wygraj książki Briana McClellana z serii „Bogowie krwi i prochu"

Start: 2020-08-12 Koniec: 2020-08-19
Wygraj książki Briana McClellana z serii „Bogowie krwi i prochu

Wydawnictwo Fabryka Słów poleca stworzony z rozmachem, epicki cykl fantasy Briana McClellana, zatytułowany Bogowie krwi i prochu. Właśnie ukazała się jego najnowsza odsłona – powieść Krew Imperium.

Zbliża się ostateczne rozstrzygnięcie konfliktu, wielka bitwa, przed którą najemnik, szpieg i generał muszą szukać sojuszników, nawet, jeśli niektórzy z nich mogą wydawać się niebezpieczni lub mało odpowiedni. 

Dynizyjczycy złamali zaklęcia pętające magię Kamienia Bogów. Michel Bravis uczyni co w jego mocy, by przeszkodzić najeźdźcom w użyciu artefaktu – nieważne, czy będzie to sianie zamętu w szeregach wroga, czy wzniecenie buntu Palo.

Na drodze inwazji Bena Styke’a na Imperium Dynizyjskie staje potężny sztorm. Gdy Ben staje na brzegu z dwudziestoma zaledwie Lasjerami, musi polegać na sprycie, a nie swej sile. Musi zdobyć sojuszników w obcym kraju, nie bacząc na to, że płonie w nim chęć walki.

Pozbawiona magii, fizycznie i emocjonalnie złamana, Lady Vlora Krzemień maszeruje na Landfall na czele adrańskiej armii. Pragnie zemsty na tych, którzy stanęli przeciwko niej i dopuścili się zdrady. Podczas gdy politycy knują by zniszczyć ja od wewnątrz, Vlora szykuje się do bitwy, której nie można wygrać.

Oto wybuchowy cykl fantasy, który Brandon Sanderson nazwał: „po prostu zdumiewającym”. Gorąco polecamy Wam nową serię Briana McClellana. Na naszych łamach zaprezentowaliśmy wam fragment książki Grzechy Imperium oraz fragment książki Gniew Imperium – drugiego tomu cyklu i I rozdział książki Krew Imperium – trzeciej odsłony serii. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, w którym wygrać możecie zestaw trzech powieści Briana McClellana. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać książki Briana McClellana z cyklu Bogowie krwi i prochu do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako powieści, które chce się przeczytać.  

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Krew Imperium możecie kupić w księgarni swiatksiazki.pl Powieść dostępna jest także w innych popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Tomasz Nowicki, Poznań

Paweł Bajner, Kraśnik

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Krew Imperium
Brian McClellan;
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje