Wygraj najlepszą książkę dla przyjaciółki!

Start: 2011-03-13 Koniec: 2011-03-20
Wygraj najlepszą książkę dla przyjaciółki!

Co zrobiłaby nastoletnia Bridget Jones, gdyby zerwał z nią chłopak?
Przepłakała dwadzieścia cztery godziny. Spaliła wszystkie zdjęcia i prezenty od swojego eks. Razem z przyjaciółkami wymyśliła zbiór zasad, żeby pozbierać się po rozstaniu i uwierzyć w siebie. A potem? Znowu się zakochała!


Pierwsze miłości, pierwsze rozstania, pierwsze... "Złamane serca"! Tak właśnie zatytułowaną książkę Pameli Wells, o której wydawca mówi, że to "najlepsza książka dla przyjaciółki", możecie dziś wygrać w naszym najnowszym konkursie.

 

Udział w konkursie:

Aby wziąc udział w konkursie, wystarczy napisać, jakie hasło mogłoby promować powieść dla nastolatek Pameli Wells? Warto też dodać "Złamane serca" do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK! Na odpowiedzi czekamy tylko do 20 marca 2011 - warto więc się pospieszyć! 

 

O powieści "Złamane serca": 

 

Trzy złamane serca
Chłopak Sydney niespodziewanie z nią zrywa i kończy ich dwuletni związek. Raven nie może wybrać między Calebem a Horace?em, więc oni decydują za nią i Raven zostaje bez żadnego chłopaka. Kelly kocha Willa. On już zaplanował walentynki, tylko że nie z nią.

 

Cztery przyjaciółki

Gdy trzy najlepsze przyjaciółki Alexii przeżywają rozstania z chłopakami, ona postanawia pomóc im wyleczyć złamane serca.

 

Dwadzieścia dziewięć zasad

Czy można żyć bez chłopaka? Czy można czuć się wtedy pełnowartościową osobą? Czy można pozbierać się po rozstaniu, przestrzegając zbioru prostych zasad? Wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Dziewczyny próbują zapomnieć o swoich eks. Na nowo odkrywają łączącą je przyjaźń i wspierają się wzajemnie. Starają się znaleźć nowe pasje i uwierzyć w siebie. Tylko że co chwila któraś łamie reguły ich ?Kodeksu zerwań?. A do tego wszystkie przyjaciółki znowu się zakochują?

 

Pamiętajcie dziewczyny, żaden facet nie może sprawić, że poczujecie się kompletne i spełnione. Możecie to zrobić tylko wy same! 

Informujemy, że laureatami konkursu zostały: Marta Perek, Nowe Miasto nad Pilicą Sylwia Szymkiewicz - Borowska, Gliwice Diana Wojtal, Lądek Zdrój Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje