Wygraj pogodne książki wydawnictwa MG!

Start: 2009-10-20 Koniec: 2009-10-31
Wygraj pogodne książki wydawnictwa MG!

Jak wygrać zestawy atrakcyjnych książek Wydawnictwa MG? To proste! Wystarczy przejrzeć fragment powieści "Jesienny koktajl" Jolanty Kwiatkowskiej i w komentarzu (możliwość skomentowania po prawej stronie, pod avatarem Autorki) umieścić swój przepis na miksturę szczęścia! Swój lek na chandrę i jesienne szarugi. Nie musi być długi. Może wystarczą 3 słowa? Dobra książka? Kino? Film na DVD? Romantyczny wieczór z ukochaną osobą? A może jakaś potrawa czy napój? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z lektury, możecie też zamieścić wiersz w naszym wortalu i w komentarzu przesłać hiperłącze do niego. Wszystkie chwyty dozwolone!

 

Aby zobaczyć tekst i wziąć udział w konkursie - KLIKNIJ TUTAJ. 

 

Po prostu: uszczęśliwcie nas lub rozbawcie! Wasze komentarze czyta Jolanta Kwiatkowska - autorka powieści "Jesienny koktajl", która chętnie też odpowie na wszystkie pytania,  być może - skomentuje Wasze wpisy i wybierze laureatów. Zapraszamy do udziału w tym zupełnie nowym, wyjątkowym konkursie! Aha: podajcie koniecznie swój adres e-mail, byśmy mogli łatwo się skontaktować.

 

koktajlO książce "Jesienny koktajl":

Jolanta Kwiatkowska napisała powieść, która jest niczym ożywczy, pobudzający do życia koktajl.Kiedyś ktoś z recenzentów napisał, że książki Moniki Szwai działają jak prozak. Bardzo mi się wtedy spodobało to trafne określenie.I teraz powiedziałabym, że „Jesienny koktajl” to podwójna dawka prozaku.I właśnie ta powieść uczy nas jak czerpać radość z każdego dnia. Jak można jesienią życia powrócić do wiosennej pogody. Świetna lektura na szare długie wieczory.

 

Przeczytaj recenzję tej książki zamieszczoną w naszym wortalu - kliknij TUTAJ

 

Kup tę książkę w naszej księgarni internetowej - kliknij TUTAJ Informujemy, że laureatkami naszego konkursu są: Asia, Agusia32, Anka N. Serdecznie gratulujemy, laureatki prosimy również o kontakt z redakcją (skrempa@granice.pl), celem przekazania adresów, na które przesłane być mają nagrody.

Książka
Jesienny koktajl
Jolanta Kwiatkowska
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Pokaż wszystkie recenzje