Wygraj świetną książkę nie tylko na Walentynki!

Start: 2011-02-03 Koniec: 2011-02-10
Wygraj świetną książkę nie tylko na Walentynki!

Powiadają, że z miłością jest jak ze spacerem w deszczu. Wystarczy chwila, by przemoknąć do suchej nitki. Bo też dopada niespodzianie, kryjąc się zwykle za ukradkowymi spojrzeniami czy pytaniami bez odpowiedzi. I choć napisano o niej wiele, wciąż jednak nie dość. Ale na pewno – jak piszą autorzy tomiku "Być zakochanym" – to nie „polukrowana lipa z telewizyjnych mydlanych oper” albo „forma wymiany usług szczególnych”. Dlatego o tym tu ani słowa. Dużo za to o znakach miłości prawdziwej, o jej umykającej słowom istocie i o tym, jak sprawdzić, czy nie jest tylko chwilowym zakochaniem. 

„Prawdziwie kochasz wtedy – pisał Tołstoj – kiedy nie wiesz dlaczego”. To przekonanie zdają się potwierdzać psychologowie i tłumaczyć próbują miłość burzą hormonów i chemią. Jak jest naprawdę, wiedzą tylko zakochani, dla których jest cudem, który budzi się w dwóch sercach naraz…

 

Jeśli chcecie wygrać świetną książkę, którą będziecie mogli sprezentować bliskiej osobie na Walentynki, ale też z innej okazji, jeśli chcecie dowiedzieć się o miłości i byciu zakochanym więcej - weźcie udział w naszym najnowszym konkursie, w którym nagrody ufundowało wydawnictwo Promic. 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy podać hasło, które mogłoby promować książkę Marka i Wojciecha Wareckich. Warto też dodać tę publikację do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK!  Na odpowiedzi czekamy do 10 lutego 2011 - warto więc się pospieszyć, by zdążyć przed Walentynkami!

Informujemy, że laureatami konkursu zostali: Magdalena Kroszka, Ostrołęka Anna Szczepańska, Gniezno Marcin Kołeczko, Chorzów Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Być zakochanym
Marek Warecki, Wojciech Warecki
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Pokaż wszystkie recenzje