Wygrajcie albumy z Wydawnictwem Święty Wojciech

Start: 2010-08-07 Koniec: 2010-08-13
Wygrajcie albumy z Wydawnictwem Święty Wojciech

Lubicie podróże? Właśnie wróciliście z urlopu? A może w tym roku nie uda Wam się wypocząć poza domem? Ale nie martwcie się - zapraszamy Was we wspaniałą książkową podróż z Wydawnictwem Święty Wojciech. W naszym nowym konkursie macie szansę wygrać zachwycający album "Piękno rodzime"!

 

Udział w konkursie:

Aby wygrać egzemplarze książki ufundowane przez Wydawnictwo Święty Wojciech, wystarczy, że podacie hasło, jakie mogłoby promować książkę "Piękno rodzime". Na najlepszych czekają interesujące nagrody. Zachęcamy także do dodania książki ks. Mariusza Pohla do swojej biblioteczki (KLIK!) - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać!

 

 

pieknoO albumie "Piękno rodzime":


Swoimi poruszającymi tekstami i niezwykłymi fotografiami Autor ukazuje piękno naszej Ojczyzny: piękno obecne wokół nas, a jednak nie zawsze przez nas dostrzegane i doceniane. Piękno, które kryje się w detalach architektonicznych, ołtarzach, konfesjonałach i kropielnicach naszych kościołów i cerkwi, w przydrożnych krzyżach i kapliczkach. Piękne potrafią być stare płoty, dachy, strychy i okna, brukowane zaułki, studnie i klamki w drzwiach, przydrożne drzewa i rosochate wierzby na miedzy. Wiele z tych motywów, widoków i symboli przez całe wieki tworzyło naszą tożsamość kulturową i narodową. Na naszych oczach i w czasach naszego pokolenia piękno to powoli ginie, ustępując miejsca kosmopolity¬cznej, beznamiętnej „nowoczesności”. Trzeba je zatem odkrywać w naszym otoczeniu, cieszyć się nim, ukazywać je innym i bronić go. Temu właśnie celowi ma służyć ten niezwykły album.
Autor – ks. Mariusz Pohl, ur. w 1959 r. – przed wstąpieniem do poznańskiego seminarium duchownego dwa lata studiował architekturę, fotografował i rysował. Obecnie proboszczuje w Odolanowie, głosi rekolekcje, publikuje w Przewodniku Katolickim, Bibliotece Kaznodziejskiej, Katechecie, Różańcu oraz internecie: www.marcin.odolanow.pl. Każde wakacje spędza w polskich górach.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę NAJTANIEJ!

Informujemy, że laureatami konkursu są:

- Julia Liszkowska z Poznania
- Andrzej Malisiewicz z Lublina
- Joanna Jakubczyk ze Swiętochłowic

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Piękno rodzime
ks. Mariusz Pohl