Wygrajcie nowy hit kryminalny ze Skandynawii!

Start: 2010-08-01 Koniec: 2010-08-14
Wygrajcie nowy hit kryminalny ze Skandynawii!

Nie zawracajcie sobie głowy Stiegiem Larssonem, Kallentoft jest lepszy - powiedział o tej książce jeden z najpopularniejszych krytyków literackich. Jeśli chcecie się przekonać, sięgnijcie po powieść "Ofiara w środku zimy" lub weźcie udział w naszym najnowszym konkursie.

 

Udział w konkursie:

By wygrać, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie - a właściwie wystarczy podać hasło, które mogłoby promować nowy hit ze Skandynawii - książkę "Ofiara w środku zimy". Na odpowiedzi czekamy tylko do połowy sierpnia - wysilcie więc swą kreatywność i wypełnijcie poniższy formularz!

 

ofiaraO powieści "Ofiara w środku zimy":

 

Jest luty. Najzimniejszy do lat. Pewnej szczególnie mroźnej nocy wśród jałowych, chłostanych wiatrem równin Östergötland zostaje znalezione potwornie okaleczone ciało mężczyzny. Śledztwo prowadzi komisarz Malin Fors z policji w Linköping, samotna matka po przejściach, która pije za dużo tequili i uprawia za dużo ostrego seksu ze swoim kochankiem, dziennikarzem z miejscowej gazety. Śledztwo ma dać odpowiedź na pytanie, kto zabił i dlaczego zrobił to w tak okrutny sposób. Malin rusza tropem mordercy, a polowanie to prowadzi ją do najmroczniejszych zakątków ludzkiego serca…

 

Ofiara w środku zimy została entuzjastycznie przyjęta przez krytykę i czytelników. Znalazła się na szczytach list bestsellerów i została sprzedana w setkach tysięcy egzemplarzy. Prawa do jej wydania zakupiły oficyny wydawnicze z kilkunastu krajów.

 

KLIKNIJ, by kupić tę książkę NAJTANIEJ!

Informujemy, że laureatami konkursu są:

- Łukasz Majewski z Płocka
- Monika Jakóbczyk z Łodzi
- Adam Merchacz z Krakowa
- Maja Lewicka z Bytomia
- Mirosław Grędowski z Warszawy

Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Ofiara w środku zimy
Mons Kallentoft