Access 97. Baza danych dla każdego

Po zapoznaniu się z niniejszą książką zdobędziesz wiedzę i wprawę potrzebną do stworzenia efektywnych aplikacji. Jest ona kompletnym przewodnikiem, który pozwala na dokładne zapoznanie się z Accessem 97 na poziomie podstawowym, a także omawia bardziej zaawansowane techniki i koncepcje. Podstawy związane z zarządzaniem i naprawianiem baz danych. Nowe i zaawansowane możliwości oferowane przez Access 97. Tworzenie użytecznych formularzy i raportów przy użyciu najnowszych narzędzi Accessa 97. Tworzenie nowych tabel, modyfikacja istniejących, ustalanie własności pól. Tworzenie prostych i złożonych kwerend służących do sortowania i uzyskiwania potrzebnych podzbiorów danych. Wykorzystanie różnorodnych formantów, obrazów i podformularzy w celu stworzenia atrakcyjnych i efektywnych formularzy. Proste przykłady kodów w Visual Basicu for Aplications, uruchamiane przez zdarzenia. Dodanie ostatniego szlifu Twoim aplikacjom przy użyciu formantów ActiveX oraz obiektów dostępu do danych (DAO). Uruchomienie aplikacji w Internecie lub Intranecie. CD-ROM zawiera: kody, przykłady i materiały potrzebne do wykonania wszystkich przykładowych zadań znajdujących się w książce, a także 25 pomocnych programów.

Informacje dodatkowe o Access 97. Baza danych dla każdego:

Wydawnictwo: Helion