Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz

Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz (4-6 lat) to bogato ilustrowana książka z ćwiczeniami dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Dzięki metodzie sylabowej przedszkolaki szybko uczą się odczytywać proste wyrazy, co znacznie przyspiesza naukę i motywuje do samodzielnego czytania.

W środku znajdują się rebusy atrakcyjne ilustracje ze scenkami dialogowymi, a także urozmaicone zagadki i zadania, które angażują uwagę przedszkolaków i pozwalają czerpać radość z czytania pierwszych sylab i wyrazów. Do zestawu dołączono również kolorowe naklejki.

Materiał został podzielony na małe porcje wiedzy i ćwiczeń, by przedszkolak szybko osiągał postępy w nauce, czytając najpierw sylaby, potem proste wyrazy złożone z sylab otwartych, takie jak mama, lala czy tata, a na końcu trudniejsze wyrazy złożone z sylab zamkniętych, by przejść do czytania pierwszych zdań.

Doskonałym uzupełnieniem elementarza jest zeszyt ćwiczeń z naklejkami Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Ćwiczenia (4-6 lat). Więcej zabaw doskonalących umiejętność płynnego czytania znajduje się w elementarzu i ćwiczeniach Bazgraki czytają wyrazy i zdania (5-7 lat).

Autorką zabaw jest Zuzanna Osuchowska, pedagog, terapeuta zajęciowy i redaktor publikacji dla dzieci.

Wydawca: Kapitan Nauka

Informacje dodatkowe o Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2024-02-07
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Bazgraki czytają sylabami. Czytanie sylabowe. Elementarz

Archipelag ortografii. Ćwiczenia z rz,ż, ś, ź, ć, dź, ń
Zuzanna Osuchowska0
Okładka ksiązki - Archipelag ortografii. Ćwiczenia z rz,ż, ś, ź, ć, dź, ń

Nauka ortografii jest nudna? Nic z tych rzeczy! ,,Archipelag ortografii" to skuteczne lekarstwo na wszelką nudę! Książki łączą walory edukacyjne z zabawą...

Łamigłówki bystrzaka. Krzyżowki matematyczne
Zuzanna Osuchowska0
Okładka ksiązki - Łamigłówki bystrzaka. Krzyżowki matematyczne

Pomóż dziecku pogimnastykować umysł i odkryć w sobie bystrzaka! Zeszyty z cyklu ,,Łamigłówki bystrzaka" to zbiory różnorodnych łamigłówek pozwalających...