Biologia 1 repetytorium dla maturzystów i kandydatów na uczelnie medyczne

Stare łacińskie powiedzenie: Tempora mutantur et nos mutamur in illis (czasy się zmieniają i my zmieniamy się wraz z nimi) mógłbym tutaj przetrawestować na Tempum mutantur et libres nutantur in illis (czasy się zmieniają, a książki wraz z nimi). Bo ci Czytelnicy, którzy przyzwyczaili się do podręcznika Biologia-repetytorium dla kandydatów na akademie medyczne` i oczekiwali jego kolejnego, już jedenastego wydania - będą zdziwieni. Niby jest to ta książka, a jednak inna. Inny tytuł, więcej treści, szereg zmian. Otóż zmiany spowodowane są przede wszystkim nowym, innym sposobem (a właściwie istnieniem dwóch sposobów) przyjmowania młodzieży na studia medyczne.

Informacje dodatkowe o Biologia 1 repetytorium dla maturzystów i kandydatów na uczelnie medyczne:

Wydawnictwo: Medyk
Data wydania: b.d
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 83-89745-85-2

Kup książkę Biologia 1 repetytorium dla maturzystów i kandydatów na uczelnie medyczne

Biologia 1 repetytorium dla maturzystów i kandydatów na uczelnie medyczne - opinie o książce

Avatar użytkownika - ot
ot
Ocena: 4, Przeczytałam,
Autorem jest DANOWSKI, nie Dankowski. Książka ciekawa, chociaż mało obrazków i w dodatku czarno-białych.
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;