Zdobądź informacje na temat świata zewnętrznego!

Arduino oraz Raspberry Pi to płytki, które sprawiły, że świat elektroniki stał się dostępny dla wszystkich. Z ich pomocą każdy amator może sprawnie zrealizować projekt, o którym marzył od zawsze. Fantastyczne możliwości oraz łatwość, z jaką można je wykorzystać, przyczyniły się do ich ogromnej popularności. Jeżeli jednak chcesz zbudować bardziej wyrafinowany układ, będziesz potrzebować informacji o świecie zewnętrznym. Dostarczą Ci ich czujniki!

Jeżeli chcesz zorientować się, jak szeroki wachlarz czujników dostępny jest dla Raspberry Pi oraz Arduino, trafiłeś na doskonałą książkę. Znajdziesz w niej bogato ilustrowane opisy zastosowania przeróżnych sensorów. Pomiar obrotu, jasności światła, temperatury oraz odległości to tylko niektóre z opcji. Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, jak wykorzystać przycisk monostabilny oraz zbudować urządzenie regulowane czujnikiem podczerwieni. Książka ta jest znakomitym źródłem informacji dla pasjonatów chcących tworzyć zaawansowane projekty z użyciem dostępnych na rynku czujników.

Dzięki tej książce: wykorzystasz czujnik temperatury zareagujesz na zmiany w oświetleniu zastosujesz czujnik FlexiForce stworzysz jeszcze bardziej zaawansowany układ elektroniczny

Zbuduj wymarzony układ, reagujący na dane ze środowiska zewnętrznego!

Informacje dodatkowe o Czujniki dla początkujących. Poznaj otaczający Cię świat za pomocą elektroniki, Arduino i Raspberry Pi:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2015-02-24
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Czujniki dla początkujących. Poznaj otaczający Cię świat za pomocą elektroniki, Arduino i Raspberry Pi

Czujniki dla początkujących. Poznaj otaczający Cię świat za pomocą elektroniki, Arduino i Raspberry Pi - opinie o książce