Dar gniewu

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-06-03
Kategoria: Inne
ISBN: 9788366520653
Tytuł oryginału: The Gift: Ten spiritual lessons for the modern world from my Grandfather, Mahatma Gandhi

Co może ocalić człowieczeństwo?

Czy we współczesnym świecie wiara w miłość, dobro i spokój jest tylko nierzeczywistym marzeniem? A może każde z doświadczeń to ponadczasowy dar?

Na te i wiele innych pytań odpowiada wnuk Mahatmy Gandhiego, Arun. Przywołując dziesięć ważnych i poruszających lekcji, które otrzymał od swojego dziadka, rzuca nowe światło na rozwiązanie duchowych problemów współczesnego człowieka.

Dzięki jego naukom możesz zrozumieć równowagę sił dobra i zła w świecie, a także pogodzić się z negatywnymi emocjami i wydarzeniami, dostrzegając w nich sens i przekuwając w wewnętrzną siłę.

Tagi: Azja Wschodnia Daleki Wschód

Kup książkę Dar gniewu

Opinie o książce - Dar gniewu

To jest książka, którą czytałam poprzez ebook w subskrypcji w legimi. I jest to książka, którą chce kupić do domowej biblioteczki. Staram się nie kupować książek, aby móc żyć w zgodzie z moim poczuciem minimalizmu. Ale jest to książka, która włamuję się w moją potrzebę posiadania. Nauki z niej zabrane myślę, że obecnie pasują do moich potrzeb. I mam wrażenie, że ta książka w znaczeniu urośnie z moją dojrzałością i jak wrócę do niej za jakiś czas, za parę lat to zachwyci mnie w innych momentami. Bardzo ciekawa książka, forma i punkt widzenia. Po prostu pewne rzeczy trzeba powiedzieć, aby inni mogli docenić siebie i własne wartości. Bardzo książkę polecam.

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło