Disney Klasyka. Biblioteka Bajek

Przed tobą aż 18 bajkowych światów. W każdym z nich spotkasz innych bohaterów – znanych i lubianych na całym świecie. Marlin i Nemo, Simba i Nala, Ariel i Florek, Roszpunka i Julek, a także Miki i Minnie zapraszają do wspólnych przygód. I zapewniają, że nie będziesz się nudzić. W tym zbiorze znajdziesz opowieści o wieczornych zwyczajach małych i dużych przyjaciół każdego dziecka.

Informacje dodatkowe o Disney Klasyka. Biblioteka Bajek:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-09-05

Kup książkę Disney Klasyka. Biblioteka Bajek

Disney Klasyka. Biblioteka Bajek - opinie o książce

Spis treści:

ZAPLĄTANI - Kołysanka dla Maksa ZAJĄCZKI - Dobranoc, Tuptusiu POTWORY I SPÓŁKA - Potworna misja WIELKA SZÓSTKA - Noc w ogniu MAŁA SYRENKA - Słodkich snów RALPH DEMOLKA - Awaria prądu TOY STORY - Noc pod gołym niebem KUBUŚ I PRZYJACIELE - Nocna lampka Prosiaczka ZAKOCHANY KUNDEL - Niezastąpiona pomoc PIOTRUŚ PAN - Cień Kapitana Haka GDZIE JEST NEMO - Nocne gry i zabawy ODLOT - Nocna warta ŚPIĄCA KRÓLEWNA - Noc na zamku KRÓL LEW - Wyprawa w nieznane 101 DALMATYŃCZYKÓW - Dzielny Ciapek KSIĘGA DŻUNGLI - Wielka opowieść Mowgliego MIKI I PRZYJACIELE - Nagła zmiana planów BAMBI - Noc spadających gwiazd
Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-09-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

NAJWAŻNIEJSZE BAJKI DISNEYA W JEDNYM TOMIE

Czy jest dziecko, które nie zna filmów Disneya? A tym bardziej czy jest takie, które ich nie lubi? Disney to w końcu nie tylko marka, ale przede wszystkim klasa sama w sobie i wyznacznik pewnej jakości, jeśli chodzi o dzieła przeznaczone dla najmłodszych. Ba, dorośli bawią się na nich równie dobrze, co ich własne pociechy - a to należy zaliczyć im jak najbardziej in plus. Dlatego też kinowe produkcje wsparte są najczęściej solidną ilością wszelkiej maści gadżetów i książek. Niniejsza pozycja jest jednak tytułem nieco innym od reszty, bo zbierającym w sobie najważniejsze filmowe hity ostatnich lat i w postaci krótkich opowiastek zabiera czytelników jeszcze raz do magicznego świata.

„Zaplątani”, „Bambi”, „Potwory i spółka”, „Wielka szóstka”, „Mała syrenka”, „Ralph Demolka”, „Toy Story”, „Kubuś Puchatek”, „Zakochany kundel”, „Piotruś Pan”, „Gdzie jest Nemo”, „Odlot”, „Śpiąca królewna”, „Król lew”, „101 dalmatyńczyków”, „Myszka Miki” i „Księga dżungli”. Dokładnie fragmenty tych disnejowskich filmów zostały przeniesione na strony tej książeczki w formie opowiadań. Chłopiec, który wraz z pewnym staruszkiem wyruszył w podróż domem podczepionym do balonów, zagubiona rybka, ożywione zwierzęta czy potwory żyjące w alternatywnej rzeczywistości czy bohater gry komputerowej. Wszyscy oni są tutaj i czekają by raz jeszcze przeżyć swoje przygody w niezwykłych światach.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/09/disney-klasyka-biblioteka-bajek.html

Nie pytaj o Polskę
Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Nie pytaj o Polskę

"Nie pytaj o Polskę" to książka, która powstała ze zwątpienia w polskość od święta, ze złości na hurrapatriotów odrzucających wartości ponadnarodowe, ale...

Zbiorowe opracowanie0
Okładka ksiązki - Wielka księga pytań i odpowiedzi - Człowiek, ziemia, kosmos, zwierzęta, nauka, srodowisko

"Wielka Ksiega..." to ponad 400 zagadnień z rozległych dziedzin, takich jak m.in.: Wszechświat, odkrycia, zwierzeta, medycyna i ludzkie ciało, nauka i...