Dziewczyny z Dubaju

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2018-04-18
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-947325-1-6

Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki.
Podczas dwumiesięcznego seks - wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy.
Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Wszystkie prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci.
To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i ogromnych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja...

Kup książkę Dziewczyny z Dubaju

Opinie o książce - Dziewczyny z Dubaju

Przyznam, że jestem zdegustowana lekturą tej książki, przeraża buta i arogancja pewnych osób. Publicysta w przystępny sposób ukazał nam dubajski biznes. Przeprowadził wnikliwie dochodzenie. Starał się pozyskać jak największą ilość informacji.

Wśród ''dziewczyn z Dubaju" znajdowały się modelki, celebrytki, finalistki (niekiedy dziwacznych) konkursów piękności, artystki. Autor ukazuje kariery wielu osób zajmujących się tzw. luksusową prostytucją. Dziennikarz śledczy opisuje proceder, w którym kobiety organizowały wyjazdy pań, aby te świadczyły usługi seksualne arabskim szejkom w zamian za sowitą gratyfikację. Profity czerpały również sutenerki, w tym córka znanego muzyka rockowego.

Mamy płytki świat ludzi wyjałowionych z jakichkolwiek uczuć wyższych, tylko kariera, pieniądze i wpływy.

Piotr Krysiak przytacza prywatne wiadomości dziewczyn, które były nużące, a styl wypowiedzi poniżej krytyki. Multum potocznych zwrotów, wulgaryzmów, agresji i wzajemnej nienawiści. Knowania, eliminowanie konkurencji.

Moja ocena: 2/5.

Wystawne życie, drogie samochody, markowe ciuchy i niezliczone ilości par butów i torebek, a każda sukienka założona tylko raz. Tak wygląda drogi styl życia celebrytek, tylko skąd brać na to wszystko pieniądze.

Sutenerki organizujące sex wyjazdy dziewczynom, na których same zarabiały ogromne pieniądze. Ten reportaż przybliża nam obraz życia uwielbianych przez wielu celebrytek, pokazuje jak ich życie różni się od tego, które my widzimy. Mamy możliwość poznania prawdziwych źródeł finansowania ich wystawnego życia.

Luksusowe prostytutki, które uważają się za lepsze od „zwykłych prostytutek z agencji”. Tylko czym one się różnią? Tak samo sprzedają swoje ciało, a różnią ich jedynie stawki…

Poruszająca i wstrząsająca historia, która wydarzyła się naprawdę, a jej główne bohaterki, to często idolki, które wielu podziwie. Zdecydowanie książka, którą warto przeczytać.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2021-04-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Ciekawy tamat, ale opisane zdarzenia dotyczą dużo wcześniejszych lat, to sytuacja sprzed 10 lat. Z pewnością lepiej bym odebrała opisany temat gdyby temat był na topie. Chociaż napewno istnieją kolejne sutenerki i kolejne modelki, piosenkarki, które zajmują się luksusową prostytucją. Plus dla autora za autentyczne rozmowy telefoniczne lub SMS-owe. Ładna okładka przyciąga.

Avatar użytkownika - klementyna
klementyna
Przeczytane:2020-05-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Uwielbiam wysokie obcasy. Zatem okładka od razu mnie przyciągnęła. I za nią plusik. Drugi za tematykę. I to właściwie wszystko. Książka nudna, na każdej stronie niemal takie same dialogi itp. Pieniądze są w życiu ważne ale nie najważniejsze. Niektóre luksusowe prostytutki pewnie też się o tym przekonały. I nie powinny być oburzone, że tak się na nie mówi.

Avatar użytkownika - Gordian
Gordian
Przeczytane:2019-03-10, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam,

Aktorki, piosenkarki, modelki, celebrytki - łączy je rozpoznawalność, piękny wygląd, highlife. Wielu zazdrości im pozycji, sławy, szybkich samochodów i apartamentów z panoramą na miasto. Okazuje się, że to pozory. Za złotą, fałszywą fasadą znajduje się prawdziwe szambo, do którego raczej zdrowi ludzie się nie garną. Afera luksusowych prostytutek sprzed kilku lat znalazła swoje podsumowanie na łamach książki Dziewczyny z Dubaju.

Więcej:

Diler gwiazd
Piotr Krysiak0
Okładka ksiązki - Diler gwiazd

Cezary P. to tytułowy diler, którego proces toczy się od listopada 2017r. Piotr Krysiak to pierwsza osoba spoza prawniczego świata, która...

Agent Tomek: Spowiedź
Piotr Krysiak0
Okładka ksiązki - Agent Tomek: Spowiedź

Polski James Bond przerywa milczenie. W wywiadzie-rzece, słynny agent Tomek opowiada o sobie i swojej pracy w wywiadzie. Oprócz rozmowy, w książce...

Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch