Facet na telefon

Facet na telefon wie, czego pragnie kobieta. Potwierdzają to ponad dwa miliony czytelniczek, które odwiedziły blog erotyczny Adama.

Prowadzony przez Polaka mieszkającego w Australii blog stał się fenomenem notując miliony odwiedzin – podobno to uzależnia…

Adam to kochanek doskonały – bez zobowiązań, bez zahamowań, idealnie wsłuchany w ciało swojej partnerki. Wie, jakie potrzeby mają kobiety i wie, że potrafi je zaspokoić. A że wiąże się to z koniecznością płacenia? No cóż, przyjemność, chwile oderwania od codzienności, mają swoją cenę… Adam przekonuje się o tym codziennie, bo pracuje jako “facet na telefon”, a swoje miłosne podboje czy wyrafinowane scenariusze schadzek opisał w swojej książce.

Kim są klientki Adama?

Marta, żona zamożnego biznesmena, która potrzebuje mocniejszych wrażeń niż te, które daje jej subtelny mąż.

Alicja, której szczęśliwe małżeństwo zniszczyła ciężka choroba męża. To na jego prośbę znajduje kontakt do Adama.

Barbara - dojrzała, atrakcyjna, choć w oczach męża jedynie gospodyni domowa. Spotkania z Adamem budzą w niej boginię seksu.

Edyta, odnosząca sukcesy, atrakcyjna młoda kobieta, która nie może przyjść sama na imprezę.

I wreszcie Julita – pierwsza kobieta Adama, jego przewodniczka w świecie erotycznych doznań.

To kobiety, które chcą otwarcie mówić o swoich potrzebach, które traktują erotykę jako ważny aspekt swojego życia, bez poczucia winy czy pruderii. Kobiety mają prawo do “grzesznej przyjemności”… - zdaje się mówić Adam.

I prawdopodobnie większość pań nie sięgnie natychmiast po telefon, by umówić się na randkę, ale już lektura powieści z erotycznymi wątkami pozwala oderwać się od codziennej rutyny...

Informacje dodatkowe o Facet na telefon:

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2012-07-11

Kup książkę Facet na telefon

Facet na telefon - opinie o książce

Avatar użytkownika - paularossi
paularossi
Przeczytane:2015-03-04, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Erotyczna powieść, w której opisane są dokładnie sceny seksualne między facetem na telefon a klientkami. Opisuje kobiety, które korzystają z jego usług zdradzając mężów, ponieważ nie potrafią ich zadowolić, nie wiedzą co one oczekują. U niego natomiast dostają to co chcą dostać, a nawet więcej.. Zakochują się w nim, chociaż nie powinny..
Avatar użytkownika - aqunia94
aqunia94
Przeczytane:2015-03-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2015, Mam, Ulubione,
Lubię książki o tematyce erotycznej. Dziennik sam w sobie jest bardzo fajnie zapisany - Adam podaje na talerzu swoje codzienne zycie, ale myślę że w rzeczywistości nie wygląda to wszytko tak kolorowo. Mimo wszystko, książkę pochłonęlam w kilka godzin, a na prawdę pobudza wyobraźnię. Polecam ;)
Avatar użytkownika - Silviana
Silviana
Przeczytane:2015-01-31, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Już sam tytuł książki wskazuje, iż jej główny bohater będzie mężczyzną tzw. lekkich obyczajów, mężczyzną spełniającym zachcianki kobiet, ich najskrytsze marzenia. Oczywiście za odpowiednie i to niemałe pieniądze. To tzw. wyższe sfery w prostytucji, niedostępne dla każdego. Adam, bo tak ma na imię główny bohater to mężczyzna do towarzystwa, świadczący wysokiej jakości usługi seksualne dla zamożnych kobiet, kobiet, które poszukują przygody, nowych doznań, odskoczni od szarości życia. W jego ramionach znajdują... no właśnie co? Dla każdej jest to coś innego. Każda z nich ma inne oczekiwania, potrzeby, marzenia - dlatego też każda z nich doświadcza czegoś innego, innych doznań, innych uczuć, również sam akt seksualny przebiega w inny sposób. Adam zaś doskonale spełnia swoją rolę: jest zarówno delikatnym i czułym kochankiem, jak i porywczym, pożądliwym samcem. Jednak czy jest szczęśliwy? Czy może kogoś naprawdę pokochać? Czy ktoś może go pokochać? Sam uznaje, że tak, chociaż nie byłabym tego taka pewna... ,,Facet na telefon" to coś więcej niż pamiętnik mężczyzny o wysokim popędzie seksualnym. Mamy bowiem okazję spojrzeć głębiej w motywy kobiece, ich oczekiwania, potrzeby, najskrytsze erotyczne marzenia. Ta opowieść daje nam obraz tego, jakie życie może przynieść niespodziewane zdarzenia, które wrzucają nas w ramiona, innego nieznajomego mężczyzny. Mężczyzny, która ma dla nas czas, a przede wszystkim robi to, na co mamy akurat ochotę. Jest nie tylko partnerem do łózka, ale i niebywale inteligentnym mężczyzną, z którym można pojawiać się w każdym towarzystwie. Mężczyzna ideał... Z tą jednak różnicą, iż podobnymi kłamstwami karmi wiele kobiet. Nie jest to jednak ważne, gdy w danej chwili zajmuje się nami i naszymi pragnieniami. Jednak wszystko się zmienia, gdy w grę wchodzą uczucia. Co mamy bowiem uczynić, gdy osoba, której płacimy za seks, za kłamstwa którymi nas tak łatwo obdarowuje, za fałszywe komplementy, gesty dzięki którym czujemy się piękne, kochane, zmysłowe nie odwzajemnia naszych uczuć? Nie chce zostać tylko z nami, a woli dalej brnąc w wielorakie związki. Wtedy świat się dla nas kończy, a dla niego? Z pewnością nie.
Avatar użytkownika - migotynka
migotynka
Przeczytane:2015-01-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek w 2015,

Facet na telefon to książka powstała dzięki popularności bloga erotycznego Adama. Adam jest męską dziwką, facetem do wynajęcia, spełniającym wszelkie możliwe zachcianki swoich klientek. Książka opowiada nie tylko o tym, czego chcą od Adama jego klientki podczas spotkania, ale także o motywach, które nimi kierują, ich marzeniach i wątpliwościach.Poznajemy przeróżne klientki, każda z inną osobowością, wymaganiami i problemami życiowymi. Łączy je tylko jedno. Adam, ich mężczyzna do towarzystwa.

Naczytała się trochę erotyków w swoim życiu i niestety nie mogę powiedzieć, żeby była to górna półka. Styl pisania stricte blogowy, nie ma się w sumie co temu dziwić, skoro powstał dzięki blogowi, lecz trochę mnie to razi. Widać, że autor ma problem ze stylem, korekta tutaj niewiele zdziałała.

Sama fabuła dość słaba. U wszystkich kobiet, które opisuje Adam, schemat postępowania jest identyczny, a to nudzi. Jedynie opisy sytuacji życiowych jego partnerek wprowadzają trochę świeżości i dają do myślenia. Przekrój kobiet, które korzystają z jego usług jest rzeczywiście imponujący i nie ma w tym nic ze stereotypu.

Dla kogoś, kto ceni sobie lekkość czytania, książka będzie w sam raz. Czyta się ją szybko, człowiek może się zrelaksować po ciężkim dniu. Mnie nawet ta lekkość w końcu znużyła, bo ile można czytać te same, powtarzające się wytarte frazesy?

Ktoś kiedyś mi powiedział, że to gorący erotyk. Nie mogę się zgodzić. Czytałam trochę erotyków i widzę różnicę w poziomie pisania - autor nie potrafi opisywać scen seksu. Zazwyczaj opisywane są one w ten sam sposób, bardzo krótko i zwięźle, bez specjalnych udziwnień. Być może dla jednych to będzie zaleta ale dla mnie, osoby, która chciała przeczytać erotyk, a nie bajeczkę dla dorosłych, to nie było miłe doświadczenie.

Miało wypaść błyskotliwie, intrygująco i ciekawie a wypadło, niestety, płytko. To wszystko, o czym pisałam powyżej złozyło się na całościowy obraz książki, który sprawił, że trochę żałuję, że nie rzuciłam książki w kąt. Jeżeli miałabym komukolwiek polecić tą książkę to tylko osobom, których temat prostytucji ciekawii - nie wiem, piszą pracę dyplomową na ten temat. Ale jeśli ktoś chce przeczytać ciekawą książkę na ten temat - stanowczo odradzam tą pozycję. Jest wiele książek o wiele ciekawszych niż ona.

Avatar użytkownika - wwwiolka
wwwiolka
Przeczytane:2014-01-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2014,
Adam Grzesznik - tak najczęściej podpisuje się autor ponoć najgorętszej książki minionego roku. Dodajmy jasno - polskiej. Enigmatyczny autor, ukrywający się za wymyślnymi pseudonimami to twórca jednego z najpopularniejszych blogów dla dorosłych. Przedstawia on w swoich postach kulisy najstarszego zawodu świata. Tym razem w nieco innej odsłonie, bo to sam autor jest młodym, przystojnym mężczyzną, który swoim towarzystwem umila czas starszym, bogatym kobietom. Sama książka nie jest jednak kopią bloga, chociaż wiernym czytelnikom wpisów Adama, kilka postaci może wydać się znajomych. Autor przyznaje tu szczerze, że większość faktów, imion i miejsc jest zmieniona. Przy takim lawirowaniu pomiędzy faktami i fikcją, czujne oko czytelnika jest w stanie wyłapać kilka nieścisłości, które na szczęście nie wpływają na ogólny odbiór książki. Kompozycja powieści to widziane z różnych perspektyw historie kilku kobiet - klientek i ich stosunków z wynajmowanym mężczyzną. Mamy tu Martę - mężatkę, która szuka u Adama mocniejszych wrażeń, których kochający mąż nie jest w stanie jej zapewnić. Alicję, której wynajmowany mężczyzna zastępuje ukochanego, pokonanego fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie przez ciężką chorobę, męża. Barbarę, która tylko przed Adamem może ujawnić swoje prawdziwe pragnienia i zrealizować je poza czterema ścianami własnego domu, gdzie jest traktowana tylko i wyłącznie jako żona, a nie kochanka. Edytę, która zdradzona i upokorzona pokazuje się w towarzystwie z młodym, przystojnym i atrakcyjnym mężczyzną, by wywrzeć wrażenie i wzbudzić zazdrość wśród znajomych. Na koniec jest też Julita, kobieta, która wywarła na Adamie największe wrażenie i miała na niego jak najmocniejszy wpływ. Pierwsza kochanka naszego bohatera i erotyczna przewodniczka, której zdaje się szukać w każdej napotkanej kobiecie. Do tego kilka przygód z życia prywatnego, nie związanego z klientkami i ciekawy zabieg przedstawiania w krótkich fragmentach, co myśli i czuje każda ze stron, a także faktów, o których bohaterowie nie mogą przecież posiadać należytej wiedzy, daje dość ciekawą mieszankę. Nie jest to zapewne literatura wysokich lotów, przy której będziemy zastanawiać się nad sensem istnienia, czy chociażby motywami kierującymi młodego człowieka do takiego sposobu na życie i zdobywanie pieniędzy, ale dość zgrabnie napisana i łatwa w odbiorze książka. W sam raz na kilka długich wieczorów.
Avatar użytkownika - PanDlaPani
PanDlaPani
Przeczytane:2013-12-11, Ocena: 6, Przeczytałem,
Przeczytałem książkę od deski do deski w jedną noc, sam prowadzę podobne życie do tytułowego bohatera, na mniejszą skalę, ale przy lekturze czułem spore podobieństwo. Moim zdaniem znaczna część historii jest wymyślona, w prawdziwym życiu wygląda to jednak trochę inaczej. Jeżeli znajdzie się tutaj zainteresowana czytelniczka, chcąca po przeczytaniu książki wcielić swoje wizje w życie, to zapraszam do mnie, odwiedź wizytówkę: www.pandlapani.szczecin.pl ,a w razie wątpliwości, pytań, postaram się odpowiedzieć rzeczowo i na temat.
Avatar użytkownika - EroticBooksLover
EroticBooksLover