Jak usprawnić komunikatywność? Trening

Sprawnie ujmij myśli w słowa

Masz problem z dogadaniem się ze swoim dzieckiem albo starszym rodzicem? W czasie kłótni wybuchasz agresją lub -- przeciwnie -- chowasz się w swojej skorupie? Nie lubisz przemawiać publicznie i nawet pogawędki w mniejszym gronie nie sprawiają Ci przyjemności? Nie potrafisz w pełni wyrazić siebie -- swojego poczucia humoru, emocji, poglądów, doświadczeń? Czas na kompleksowy program efektywnej komunikacji, czyli przygotowane przez specjalistów ćwiczenia, scenariusze i arkusze, które pozwolą Ci nawiązać ze światem nić porozumienia.

Nasze otoczenie składa się z komunikatów, które wysyłamy do innych osób lub sami odbieramy. Zrozumienie intencji przełożonych, wspólne fale z partnerem, jedność myśli wśród przyjaciół oraz zamienione w słuch audytorium -- to wszystko zapewni Ci efektywna komunikacja. Nie zależy ona tylko od wrodzonych predyspozycji. Zdolność sprawnego dogadania się ze światem można też wypracować. Krok po kroku, rozmowa po rozmowie zaczniesz zauważać, jak zjednujesz sobie ludzi i poprawia się jakość Twojego życia.

Nawiąż kontakt z nastolatkiem i osobą starszą Trzymaj emocje na wodzy Kłóć się uczciwie Zachowaj delikatność i asertywność Opanuj sztukę perswazji Zostań elokwentnym mówcą publicznym

Kompleksowy program efektywnej komunikacji

Informacje dodatkowe o Jak usprawnić komunikatywność? Trening:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-07-02
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Jak usprawnić komunikatywność? Trening

Jak usprawnić komunikatywność? Trening - opinie o książce

Jak zwiększyć wydajność pamięci i umysłu? Trening
Martha Davis, Kim Paleg, Patrick Fanning0
Okładka ksiązki - Jak zwiększyć wydajność pamięci i umysłu? Trening

Pamięć pewniejsza niż notatki Koncentruj się na rzeczach, które chcesz zapamiętać Twórz własne ciągi skojarzeń Sprawdź, czy jesteś wzrokowcem...