Wydanie z serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty" - Kardiodiabetologia.

Publikacja przedstawia najważniejsze problemy związane z leczeniem chorych na cukrzycę, u których występują także choroby sercowo-naczyniowe, jak nadciśnienie tętnicze, dyslipidemia, choroba niedokrwienna serca, niewydolność serca i migotanie przedsionków. Opisano tu także niezwykle kluczowe dla pacjentów z cukrzycą kwestie związane ze stylem życia i dietą, uprawianiem sportu oraz aspekt psychiczny. Monografia ukazuje opiekę nad pacjentem kardiodiabetologicznym w sposób praktyczny i skondensowany, uwzględniając najnowsze rekomendacje towarzystw naukowych.

Monografia przygotowana przez zespół wyśmienitych ekspertów, powinni sięgnąć po nią kardiolodzy, hipertensjolodzy, diabetolodzy oraz lekarze chorób wewnętrznych.

Informacje dodatkowe o Kardiodiabetologia praktyczna. Jak to rozumieć?. W gabinecie lekarza specjalisty. Kardiologia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2024-02-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Kardiodiabetologia praktyczna. Jak to rozumieć?. W gabinecie lekarza specjalisty. Kardiologia

Dodaj cytat

Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona