Kody energetyczne

Czym są Kody Energetyczne?
Kody Energetyczne to zestaw praktyk, które możesz wykonywać samodzielnie, by wywołać własny Przeskok Kwantowy. Dzięki nim zdołasz pokonać zamęt emocjonalny, choroby, wyczerpanie i frustrację. Wejdziesz na drogę prowadzącą do radości, jasności, dobrego samopoczucia i twórczego wyrażania siebie. Praktyki opisane w książce nauczą Cię, jak budować nowe wewnętrzne połączenia wspierające Twoją prawdziwą naturę istoty energetycznej. Przywracając naturalny przepływ energii w ciele, dokonasz zmiany w swojej tożsamości z Opiekuńczej Osobowości na Duchowe Ja.

Autorska metoda opracowana przez specjalistkę
Autorka tej książki, dr Sue Morter, jest międzynarodową prelegentką, ekspertką w dziedzinie medycyny bioenergetycznej i wizjonerką kwantową. Naucza, jak trenować system nerwowy i subtelną energię w ciele – w procesie zwanym Ucieleśnieniem. Poprzez Kody Energetyczne i jogę, których uczy podczas seminariów, ukazuje związek między myślami kwantowymi, medycyną energetyczną i uzdrawianiem. Za pomocą umysłu i głębokiego oddechu zmienia wzory impulsów nerwowych w ciele.

Holistyczne uzdrawianie dzięki energii
Kody Energetyczne dadzą Ci konieczne narzędzia, abyś poczuł i doznał w swoim ciele, umyśle i duchu, że wszystko w Twoim życiu jest energią. Będziesz żyć tuż pod poziomem umysłu i jego historii, w swoim centrum, z dala od dramatów i cierpienia. Oglądanie życia z tej głębokiej i bogatej perspektywy zmieni znaczenie prawie każdej rzeczy, z którą masz do czynienia. Kiedy obudzisz w swoim ciele głębszą świadomość, zauważysz, że Kody Energetyczne są niezwykle budujące. To pozwoli Ci na szersze postrzeganie wyższego poziomu świadomości.

Informacje dodatkowe o Kody energetyczne:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-8171-350-4
Tytuł oryginału: The Energy Codes: The 7-Step System to Awaken Your Spirit, Heal Your Body, and Live Your Best Life
Tłumaczenie: Kamila Knockenhauer

Tagi: energia medycyna energetyczna neurologia fizyka kwantowa

Kup książkę Kody energetyczne

Kody energetyczne - opinie o książce

To przewodnik i ogromna baza wiedzy o naszym energetycznym systemie, dzięki któremu możemy wznieść się na wyższe stany świadomości. Mimo, że w podtytule zawarte są takie zwroty jak fizyka kwantowa i neurobiologia, nie jest to książka trudna w odbiorze, gdyż dr Morter wyjaśnia poszczególne kwestie dokładnie, wprowadzając stopniowo w poszczególne zagadnienia tak, by każdy mógł przyswoić przedstawione informacje bez problemów.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/01/699-kody-energetyczne.html