Księga dźwięków

Międzynarodowy bestseller. Wesoła książeczka dla najmłodszych do wspólnego oglądania, czytania i zabawy w wydawanie odgłosów.

Samochód robi brum, brum, kaczka – kwa, kwa, a zegarek – tik-tak. Świat jest pełen dźwięków, a ich naśladowanie to dla maluchów świetna zabawa. Ta książka aż kipi od najróżniejszych odgłosów. Bim-bom, a psik, kum, kum, gul, gul, dzyń, dzyń, eo-eo-eo! Są tu dźwięki wydawane przez zwierzęta, przedmioty i ludzi: łatwe do powtórzenia, zabawne, a czasem zupełnie zaskakujące. Pomyślcie sami: czy wiecie, jak robi szpinak, a jak – gniazdko elektryczne?

Księga dźwięków zaskoczy Was objętością: to prawdopodobnie najgrubsza książka kartonowa na rynku. Sto dwanaście odpornych na uszkodzenia stron zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny!

Informacje dodatkowe o Księga dźwięków:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2012-07-12

Kup książkę Księga dźwięków

Księga dźwięków - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2023-12-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Ta książka to pozycja obowiązkowa podczas pierwszych zakupów książeczek dla malucha. Znajdują się tu obrazki wielu przedmiotów i zwierząt oraz dźwięki, jakie wydają. Dzięki temu dziecko uczy się poszczególnych dźwięków.

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2023-07-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

"Księga dźwięków" to cegiełka o małym, kwadratowym formacie, posiadająca twardą, kartonową okładkę i trochę cieńsze strony.

Każda rozkładówka to czytelny tekst na lewej stronie i zabawna ilustracja na prawej.

Znajduje się tu bardzo dużo przeróżnych dźwięków, które wprowadzają maluszka w ten świat. Tradycyjnie są tu zwierzęta, są instrumenty, pojazdy ale też kilka stron nietypowych jak gniazdko elektryczne, które robi "nie!", czy Boże Narodzenie, robiące "ciiicha noc...".

Książka ma aż 112 stron! A egzemplarz, który ja posiadam to już piąte wydanie! Pierwsze (polskie) miało miejsce w 2012r. To międzynarodowy bestseller! I wcale się nie dziwię. Naprawdę świetna do wspólnego czytania i zabawy z maluchem, do pierwszych prób powtarzania i naśladowania.

A jej kontynuacją jest "Księga ryków", której szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa. :)

Księga ryków
Soledad Bravi0
Okładka ksiązki - Księga ryków

Kontynuacja bestsellerowej "Księgi dźwięków": rozkrzyczana księga zwierzęcych odgłosów do wspólnego oglądania, czytania i głośnej zabawy Bociany klekoczą...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;