KUROKOS BASKET: TOM 8

W czasie przygotowań do Pucharu Zimowego Seirin rozpoczęło wakacyjny obóz treningowy, gdzie Kagami i Kuroko szukają nowych pomysłów na grę. Zakończenie obozu uświetnić ma mecz odbywający się w ramach zawodów międzyszkolnych – Kaijou kontra Touou! Kise, as Kaijou, rzuca wyzwanie Aomine, najlepszemu punktującemu z Touou!

Informacje dodatkowe o KUROKOS BASKET: TOM 8:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-06-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

WAKACYJNY OBÓZ TRWA

Nieco spokojniejszy rozdział "Kuroko's Basket" w pewnym sensie trwa nadal. Na szczęście, choć na stronach dzieje się nieco mniej niż dotychczas (przynajmniej do pewnego momentu), sama manga nadal wciąga tak samo dobrze i dostarcza tych samych emocji, za którą fani ją pokochali. Jest więc klimat, humor, są ciekawe postacie i szybkiego tempa, wbrew temu co można by sądzić, nie brakuje. Gotowi na ciąg dalszy dobrej zabawy z Kuroko i kolegami?

Wakacyjny obóz treningowy trwa. Kagami i Kuroko starają się za wszelką cenę wypracować nowe sposoby na grę, ale będzie to trudniejsze, niż myśleli. Midorima wyzywa Kagamiego na pojedynek, który ten przegrywa, czy jednak upokorzenie przeciwnika było jego prawdziwym celem? Chłopak ze starcia wyciąga bowiem wnioski, jakich nie wysnułby gdyby musiał samodzielnie analizować własną grę.
Oczywiście nie samymi ćwiczeniami człowiek żyje. Na zakończenie obozu uczniów z Seirin czeka szansa obejrzenia finałowego meczu zawodów międzyszkolnych, w którym mierzą się Kaijou i Touou: dwie szkoły posiadające w swoich drużynach członków Pokolenia Cudów. A dokładniej Aomine i Kise, znakomitego gracza i zafascynowanego jego talentem młodego geniusza. Szykuje się starcie wielkich potęg.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/06/kurokos-basket-8-fujimaki-tadatoshi.html

KUROKOS BASKET: TOM 6
Fujimaki Tadatoshi0
Okładka ksiązki - KUROKOS BASKET: TOM 6

Mecz między Seirin a Touou nie zaczął się dobrze dla Kuroko i jego drużyny, a przecież na boisku nie ma jeszcze Aomine! Jakie niemiłe niespodzianki przygotowała...

KUROKOS BASKET: TOM 10
Fujimaki Tadatoshi0
Okładka ksiązki - KUROKOS BASKET: TOM 10

Rozpoczynają się długo wyczekiwane eliminacje do Pucharu Zimowego. Odrodzona drużyna Seirin, silniejsza o wyleczonego z kontuzji Kiyoshiego, przystępuje...