Odważ się marzyć

W sposób praktyczny, zrozumiały, konkretny i cudowny zarazem Florence Littauer przekazuje nam przesłanie niosące nadzieję i zachętę tak w sprawach przyziemnych, jak i wzniosłych.
Zig Ziglar, mówca motywacyjny, autor i instruktor marketingowy
...Wnikliwa, pełna humoru i praktyczna. Niewielu ludzi na świecie potrafi poruszyć publiczność tak, jak Florence Littauer.
Gary Smally, znany autor i ekspert rodzinny
Jaką najlepszą przyszłość możesz sobie wymarzyć? Czy będzie to sława? Dobra praca? Szczęśliwa rodzina? Jakiekolwiek byłoby twoje wyobrażenie sukcesu, kluczem do niego są marzenia! Florence Littauer, z dobrze już wszystkim znanym żywym humorem i wnikliwym spojrzeniem a także mnóstwem inspirujących opowieści o sukcesie odkrywa niezwykłe sposoby odmiany życia, pod warunkiem, że:
Odważysz się marzyć kierując spojrzenie nieco wyżej i zbierając odwagę, by wyobrazić sobie możliwości
Przygotujesz marzenie dowiadując się, jak uczynić swoje marzenie realnym
Urzeczywistnisz marzenie karmiąc swoje aspiracje i czyniąc z nich część swojego życia
Odnowisz marzenie wskrzeszając nadzieję, kiedy marzenia się rozproszyły
Podzielisz się marzeniem prosząc o pomoc, ofiarowując ją, zachęcając innych, by sięgali po własne marzenia
Nieważne, czy twoje marzenia są skromne, czy górnolotne nawet, jeśli rozwiały się gdzieś książka ta proponuje klucz do urzeczywistnienia najlepszej przyszłości.

Informacje dodatkowe o Odważ się marzyć :

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 1996 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia
ISBN: 83-86941-15-4
Tytuł oryginału: Dare to dream
Tłumaczenie: Ewa Czerwińska

Kup książkę Odważ się marzyć

Osobowość plus. 6 audio CD
Florence Littauer0
Okładka ksiązki - Osobowość plus. 6 audio CD

W tej książce autor sięga do najnowszych osiągnięć psychologii, aby pomóc ci zrozumieć twoją niepowtarzalną osobowość, którą otrzymałeś od Boga. Znajdziesz...

Osobowość lidera
Florence Littauer0
Okładka ksiązki - Osobowość lidera

Od zaranie dziejów ludzie interesowali się swoimi przywódcami i ich prywatnym życiem oraz chcieli sie dowiedzić, jak osi gnęli sukces. Każdy z przywódców...