Opowieści buddyjskie dla małych i dużych

Oto przed Tobą wspaniały zbiór inspirujących legend. Opierają się one na naukach Buddy i ukazują drogę do prawdziwego szczęścia. Znajdziesz tu zarówno przypowieści o nadziei, miłości, przebaczeniu jak również o wolności od strachu i przezwyciężeniu bólu. Opowiadane z dozą inteligentnego humoru bawią, a także skłaniają do refleksji i zadumy. Czytane dzieciom uczą nie tylko współczucia dla innych, ale rozwijają w nich dobroć, miłość oraz wzmacniają poczucie własnej wartości. Dorośli odnajdują w nich zrozumienie, spokój, jak również pomoc w rozwiązywaniu współczesnych problemów. Niech te legendy o prawdziwym szczęściu sprawią Ci mnóstwo radości, tak jak tym, którzy już je usłyszeli. Niech pomogą Ci zmienić życie na lepsze. Rozkoszuj się ich lekturą i otwórz wrota swojego serca.

Informacje dodatkowe o Opowieści buddyjskie dla małych i dużych:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7377-528-2

Kup książkę Opowieści buddyjskie dla małych i dużych

Opowieści buddyjskie dla małych i dużych - opinie o książce

Avatar użytkownika - nunachopin
nunachopin
Przeczytane:2015-08-24, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015, dla ducha,
Zdrowe buddyjskie podejście do życia. Zabawne i mądre opowiadania. Mam kilka drobnych zastrzeżeń natury filozoficznej, ale to poczytuję na plus: mierzenie się z opinią nie leżącą w naszej naturze to nieodzowny element budowania własnego oglądu świata. Książka na poprawę humoru, zdolna wyciągnąć z błędnego koła użalania się nad sobą.
Avatar użytkownika - ratafia1
ratafia1
Przeczytane:2023-12-30, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2023, Mam,

Bardzo miła książeczka, szczególnie w momentach, gdy trzeba się nieco zdystansować do świata i własnych problemów. Dla mnie mogłaby sie ograniczyć do samych opowieści, bez komentarzy, które często są zbyt "cukierkowe". Osobiście wolę sama wyciągać morał z historii, niż dostawać go na talerzu. Jednak w naszym zachodnim, egocentrycznym świecie, każda książka tego typu, jest dobra i potrzebna.