Pandemia. Kompendium przetrwania

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-04-25
ISBN: 978-83-953799-4-9

Uniwersalny poradnik jak przetrwać pandemię wirusa. Bezcenna wiedza dla survivalowców i preppersów, ale także typowej rodziny. Szerokie spektrum zagadnień m.in. profilaktyka, psychologia, biznes, ekologia, przestępczość, jak i kwestie prawne. Poznaj życie codzienne podczas zarazy we współczesnej Polsce. Bądź przygotowany, a nie przestraszony.

Najgroźniejsze epidemie w historii ludzkości, Jak przygotować się do epidemii/pandemii, Jak uniknąć zarażenia, skuteczne metody, Czym odkazić mieszkanie oraz elektronikę, Która maska ochronna lepiej się sprawdzi, Codzienność w czasie kwarantanny, Domowe oczyszczacze powietrza w walce z koronawirusem, Jak wykonać przydatne przedmioty (DIY), Jak wzmocnić odporność, Leczenie doraźne (gorączka, kaszel, ból), Terminologia epidemiologiczna,
co oznaczają m.in.: FFP3, N95, IZOB, HSDI, Strefa i Pacjent zero.

Tagi: Historia prawo wirusy epidemia pandemia survival koronawirus gorączka choroby zakaźne cholera kwarantanna odosobnienie

Kup książkę Pandemia. Kompendium przetrwania

Trzeba czuwać nad sobą i dbać o siebie nieustannie. Pytanie nie "czy", ale "kiedy" epidemia wróci ponownie - powinno przyświecać nam wszystkim.

Gruzińskie wino
Anna Pilip