PHP i MySQL. Od nowicjusza do wojownika ninja

Najlepszy przewodnik dla odkrywców PHP!

Język PHP wciąż zyskuje na popularności. Kolejne wersje, ciągłe ulepszenia sprawiają, że w niektórych obszarach zaczyna on rywalizować z weteranami na rynku języków programowania. Ten trend widać również w ofertach pracy. Programiści biegle znający PHP są wręcz rozchwytywani na rynku! Warto dołączyć do tego grona. Jeśli chcesz tworzyć zaawansowane aplikacje i poznać PHP na wylot, trafiłeś na wymarzoną książkę!

Dzięki niej już wkrótce staniesz się prawdziwym ninją programowania w PHP. Przeprowadzi Cię ona przez wszystkie etapy poznawania języka: skonfigurujesz serwer WWW i MySQL oraz PHP. Następnie zaprojektujesz swoją pierwszą bazę i podłączysz się do niej, żeby zapisać i pobrać dane. W kolejnych rozdziałach przekonasz się, jak wyrażenia regularne mogą Ci pomóc w codziennej pracy, dlaczego należy korzystać z sesji oraz co możesz zapisać w "ciasteczkach". "PHP i MySQL. Od nowicjusza do wojownika ninja" jest genialnym przewodnikiem po PHP i MySQL. Pozwoli Ci przeobrazić się z laika w profesjonalistę. Zainwestuj w tę wiedzę!

Błyskawicznie opanuj:

konfigurację serwera WWW i bazy danych MySQL pobieranie danych z bazy i zapisywanie ich do bazy sposoby wykorzystania sesji i plików cookies niuanse języka PHP

Zainwestuj w nową wiedzę o języku PHP!

Informacje dodatkowe o PHP i MySQL. Od nowicjusza do wojownika ninja:

PHP i MySQL. Od nowicjusza do wojownika ninja - opinie o książce

PHP i MySQL. Witryna WWW oparta na bazie danych. Wydanie IV
Kevin Yank0
Okładka ksiązki - PHP i MySQL. Witryna WWW oparta na bazie danych. Wydanie IV

Wykorzystaj potencjał PHP oraz MySQL w Twoich serwisach WWW! Jak zainstalować i uruchomić własny serwer WWW? Jak stworzyć autorski system zarządzania...