Polowanie na goryle...Czyli nieoczywista medycyna ratunkowa

Publikacja przygotowana przez pasjonatów medycyny ratunkowej. Autorzy dzielą się z Czytelnikami swoją wiedzą, doświadczeniem, sukcesami i porażkami w oryginalny i intrygujący sposób. To opowieść o szczegółach pracy z pacjentami w stanach zagrożenia życia, rozwoju zawodowym, nowych nieoczywistych rozwiązaniach, zmianach myślenia i poszukiwaniu nieutartych ścieżek w praktyce SOR.

,,Książka nie opisuje wiedzy czysto teoretycznej. Jest to zebranie tego, czego musieliśmy się nauczyć, pracując z pacjentami, co przeczytaliśmy i doceniliśmy. Często są to rzeczy, na które nikt nie zwróciłby uwagi, a które mogą stanowić dużą różnicę w rezultacie naszego działania z pacjentem. Bo praca z takim pacjentem składa się ze szczegółów. Chcielibyśmy, aby ta książka pokazała Czytelnikowi, jak się rozwijać zawodowo, jak znaleźć pewne drogi. Dodatkowo chcieliśmy zebrać w jednym miejscu dużo praktycznych umiejętności, o których nikt nie wspomina, natomiast życie tej wiedzy wymaga".

To lektura obowiązkowa dla lekarzy medycyny ratunkowej, pielęgniarek ratunkowych, ratowników medycznych oraz wszystkich zainteresowanych medycyną ratunkową.

Informacje dodatkowe o Polowanie na goryle...Czyli nieoczywista medycyna ratunkowa:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2019-09-20
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320058291

Tagi: Ratownictwo medyczne

Kup książkę Polowanie na goryle...Czyli nieoczywista medycyna ratunkowa

Polowanie na goryle...Czyli nieoczywista medycyna ratunkowa - opinie o książce

POCUS-y. Ultrasonografia ratunkowa
Małgorzata Rak0
Okładka ksiązki - POCUS-y. Ultrasonografia ratunkowa

Wyjątkowy przewodnik po ultrasonografii przygotowany przez pasjonatów medycyny ratunkowej. To ponad 1000 zdjęć i szkiców wraz z opisami,...