Praca marzeń. Stwórz karierę, którą pokochasz

ZAPROJEKTUJ KARIERĘ SWOICH MARZEŃ

Wyłączasz budzik.

Pijesz kawę.

Ubierasz się i jedziesz do biura lub, jeszcze w piżamie, włączasz laptopa.

Albo leżysz w łóżku, patrząc w sufit i zastanawiając się, dlaczego nie spełniasz się w swojej pracy.

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość.

Praca na całe życie, pięcie się po szczeblach kariery, toksyczny wyścig szczurów - to wszystko należy już do przeszłości. Żyjemy w świecie, w którym częste i płynne zmienianie ról, branż czy lokalizacji staje się normą. Ta nowa rzeczywistość może być stresująca i przytłaczająca, ale jeśli wiesz, jak się w niej poruszać, okazuje się pełna możliwości, wolności i sensu.

Jednak aby w pełni skorzystać z wolności, jaką oferuje nam współczesny rynek pracy, każdy z nas musi najpierw odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań: Jakie są moje mocne strony? Co jest dla mnie ważne w życiu? Co mnie napędza i motywuje? Gdzie chcę się znaleźć w przyszłości? Bez względu na to, na jakim etapie swojej drogi zawodowej jesteś, dzięki temu poradnikowi:

rozpoznasz i zaczniesz używać swoich mocnych stron, zdefiniujesz wartości, które cię motywują, zyskasz pewność siebie, zbudujesz lepsze sieci kontaktów, dowiesz się, jak wykorzystać swoje możliwości.

Praca marzeń. Stwórz karierę, którą pokochasz to karierowe antidotum na bolączki każdego, kto się zastanawia, dlaczego aktualna praca nie daje mu szczęścia, oraz wszystkich, którzy chcą olać wyścig szczurów i zaprojektować swoją przyszłość, lecz nie wiedzą, od czego zacząć.

Nadaj kierunek swojemu rozwojowi zawodowemu i odkryj pełnię swojego potencjału. Weź długopis w dłoń i DOSŁOWNIE zaprojektuj karierę swoich marzeń!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Informacje dodatkowe o Praca marzeń. Stwórz karierę, którą pokochasz:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-01-12
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Praca marzeń. Stwórz karierę, którą pokochasz

Praca marzeń. Stwórz karierę, którą pokochasz - opinie o książce

Avatar użytkownika - krystiancholewa__1
krystiancholewa__1
Przeczytane:2023-02-19,

Publikacja  autorstwa Sarah Ellis i Helen Tupper.  Jest pewnego rodzaju poradnikiem jak  stworzyć sobie prace marzeń, w której to    autorzy opowiadają, na jakie cechy powinien zwrócić uwagę  pracownik,   by była ona,  dla niego przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem przez kolejne czterdzieści lat. Książka została podzielona na kilka rozdziałów, na początku   autorzy, omawia wartości, jakimi powinien się kierować pracownik  korporacji.  Poprzez lepsze poznanie samego siebie to między innymi  pewność siebie,  pomaga ona  efektywniej pracować oraz tworzyć  pewnego rodzaju pajęczyny sieci kontaktów zawodowych i społecznych, oraz ukazuje  nasze możliwości i plany na przyszłość. Przedostatni rozdział  rozwiewa  niepewności i dylematy pracownicze.  Natomiast ostatni rozdział to porady dla pracownika.

Dla mnie jako osoby z niepełnosprawnością, a zarazem   byłego pracownika,   korporacji ta publikacja  ukazała, że w każdym z nas drzemią bardzo duże zasoby i umiejętności,   które są nam niezbędne potrzebny do  pracy w zespole. Po przeczytaniu publikacji mogę powiedzieć,  że  zostałem wyposażony, w odpowiednie techniki i narzędzia, które mogę wykorzystać w obecnej i  w przyszłej pracy zawodowej, ponieważ od teraz już  wiem, na co mam zwracać uwagę  w  relacjach ze współpracownikami i szefem.  Książkę kieruje do wszystkich studentów,   absolwentom i pracowników, którzy chcą coś zmienić, swoim życiu na lepsze, tylko brakuje im inspiracji, do działania a w tej książce z pewnością ją odnajdą.