Sztuka umierania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-11-04
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-8119-559-1

Niezwykły poradnik dla przyszłych kulturystów. Mordercze treningi, restrykcyjne diety, wzloty i upadki zapisane w każdym wyrzeźbionym mięśniu.

Zakwasy, ból, pot, wyrzeczenia, doprowadzanie swojego organizmu do granic możliwości... Czy właśnie tym jest kulturystyka? Tak. Choć niewielu zdaje sobie z tego sprawę.

Andrzej Sitarek jest trenerem praktykiem, dlatego książka powstała na bazie jego życiowych doświadczeń. Przestrzega przed popełnianiem błędów w tym sporcie, pułapkami reklamy i sławy. Pisze o wytrwałości, o wartościach, w które wierzy i którym podporządkował własne życie. Często posługuje się językiem ulicznym, ale dzieli się swoimi doświadczeniami i życiową mądrością.

To swoisty rodzaj pamiętnika, będącego zarazem poradnikiem dla młodych kulturystów, którzy marzą o karierze w tym sporcie. Każdy dzień to nowe wyzwanie, każdy trening to ból, pot, a czasami nawet krew. Wzloty i upadki, załamania, niezadowolenie, rozczarowanie, kontuzje – wszystko po to, by osiągnąć cel, czyli zwyciężyć w zawodach – być najlepszym.

To sport dla wytrwałych.

To „sztuka umierania” i zapewne niejednokrotnie przypomnisz sobie o tym po morderczym treningu, kiedy będziesz padał na twarz. Czy jesteś gotowy, by podjąć takie wyzwanie?

Patronat nad książką objęli: Kulturystyka.org.pl, Noeasy.pl, Oaza recenzji, Kulturalne rozmowy.

Tagi: walka dieta sport boks kulturystyka

Kup książkę Sztuka umierania

Ziutek. Chłopiec od Parasola