Najbardziej utalentowany zawodnik, który kiedykolwiek grał w tę grę, Michael Jordan wzniósł się na wyżyny, na które żaden z koszykarzy nie sięgnął nigdy wcześniej. Co napędzało Michaela Jordana? Dążenie do sukcesu zespołowego ... lub własnej chwały? Dążenie do doskonałości ... lub ruch w stronę kontraktów wartych miliony dolarów? Lotem człowieka, którego wciaż nazywają ,,Air Jordan", przez całą karierę wstrząsały turbulencje. W "The Jordan Rules", która jest kroniką pierwszego sezonu mistrzowskiego ,,Byków", Sam Smith bierze za rogi pierwszego # 1 byka, by odsłonić drużynę stojącą za mężczyzną ... i mężczyznę stojącym za uśmiechem rodem z Madison Avenue. Oto zapis ,,od środka", zarówno na boisku jak i poza nim, w tym:- władza Jordana zmaga się z zarządzaniem, od słownych ataków na dyrektora generalnego do napadów złości na jego trenera- za kulisami, gdy Jordan uderza kolegę z drużyny podczas treningu i odmawia podawnia piłki w kluczowych minutach wielkich gierGracze, którzy rywalizowali ze swoim ,,lotnictwem" o czas ,,lotniczy" - Scottie Pippen, Horace Grant, Bill

Wydanie z nowym wstępem autora Sama Smitha po emisji serialu "The Last Dance"

Informacje dodatkowe o The Jordan rules. Wydanie z nowym wstępem autora Sama Smitha po emisji serialu "The Last Dance":

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-09-21
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: The Jordan rules

Tagi: Biografie sportowców bóg

Kup książkę The Jordan rules. Wydanie z nowym wstępem autora Sama Smitha po emisji serialu "The Last Dance"

The Jordan rules. Wydanie z nowym wstępem autora Sama Smitha po emisji serialu "The Last Dance" - opinie o książce

Książka i puzzle. Tabliczka mnożenia
Sam Smith0
Okładka ksiązki - Książka i puzzle. Tabliczka mnożenia

Tabliczka mnożenia na wesoło. W książce znalazło się mnóstwo wskazówek, sztuczek i ćwiczeń, które pomogą ci nauczyć się mnożenia aż do 12 x 12. Dowiesz...

Lubię naklejać. Owady i inne małe stworzenia
Sam Smith0
Okładka ksiązki - Lubię naklejać. Owady i inne małe stworzenia

Seria Lubię naklejać to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek - aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na...