Vademecum

Nowe wydanie Vademecum generała, czyli czego nie robić i co robić, kiedy władza wpadnie ci w ręce uzupełnione o Vademecum pokutnika oraz o Vademecum kierowcy.

Premiera książki odbędzie się podczas XVIII Targów Wydawców Katolickich (20-22.04.2012) w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie na stoisku Wydawnictwa PROMIC (stoisko nr 58), gdzie bedzie można spotkać autora książki w sobotę 21.04 od godziny 14:00 do 15:00 oraz w niedzielę 22.04 od godziny 13:00 do 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Koniecznie powinni po tę książkę sięgnąć wszyscy szefowie, ale też ci, którzy władzy innych podlegają. Ci drudzy zresztą szczególnie, aby wiedzieli, czego mogą się spodziewać po swoich szefach i czego od nich oczekiwać. Autor z humorem i dystansem podchodzi do swojej funkcji generała Zgromadzenia Księży Marianów, którą sprawował w latach 1993-1998.

Ks. Boniecki postanowił uzupełnić swoje zapiski sprzed lat dwoma tekstami skierowanymi do penitentów oraz do kierowców. Luźne spostrzeżenia wprawnego obserwatora stosunków międzyludzkich mają wielką zaletę – są krótkie i trafiają w sedno spraw, o których mowa.

Lektura tylko z pozoru zabawna. Zmusza do myślenia i wyciągania własnych wniosków.

Informacje dodatkowe o Vademecum:

Vademecum - opinie o książce

Oddech dla duszy
ks. Adam Boniecki0
Okładka ksiązki - Oddech dla duszy

W świecie pełnym ekspertów tak bardzo brakuje autorytetów. Ksiądz Adam Boniecki to bystry obserwator rzeczywistości. I niekwestionowany autorytet. Jedna...

Medytacje Drogi Krzyżowej
ks. Adam Boniecki0
Okładka ksiązki - Medytacje Drogi Krzyżowej

Droga krzyżowa Jezusa trwa nie tylko w życiu Kościoła - trwa w życiu każdego człowieka, nawet jeśli nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Medytacje Drogi...