Bękarty wojny – Żydowska służba specjalna w walce z Niemcami!

Data: 2020-09-02 15:22:31 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bękarty wojny to niemiecko amerykański film Quentina Tarantino, podejmującego się konwencję filmu wojennego oraz zemście na Niemcach za zbrodnie w trakcie trwającej drugiej wojny światowej. Czas na wyjątkową służbę specjalną!

Obrazek w treści

Bękarty wojny to produkcja z 2009 roku prezentująca autorską produkcję dziejącą się w alternatywnym świecie zmagającym się w drugą wojną światową.

Bękarty wojny – opis

O czym jest film Bękarty wojny? Kolejny film Quentina Tarantino dzieje się w alternatywnej wizji drugiej wojny światowej, gdzie w okupowanej Francji dochodzi do kolejnych brutalnych i bezwzględnych działań Niemców, na czele z pułkownikiem Landym, któremu nie udaje się dorwać także Shosanny Dreyfus

Po ucieczce dziewczyna ucieka do Paryża, skrywając się pod zupełnie nową tożsamością. Planując dokonanie zemsty....

Czytaj także: "Przysięga": Narin chce w końcu powiedzieć prawdę Kemalowi... Co wydarzy się w 246 i 247 odc Przysięga?

Do Francji przybywa Aldo Raine, przewodzący specjalnej, elitarnej służbie składającej się z osób żydowskiego pochodzenia, które planują ataki na Niemców, celem wymierzenia im bezwzględnych aktów zemsty. Z pomocą niemieckiej aktorki Bridget von Hammersmark, udaje im się połączyć siły z Shosanną, celem dokonania ataku na najważniejszych członków Niemieckiej Trzeciej Rzeszy.

Bękarty wojny – obsada

Kto wystąpił w filmie Bękarty wojny? W jednej z głównych ról ujrzeć mogliśmy Brada Pitta, doskonale kojarzonego w świecie kina z między innymi Joe Black, Przekrętu, Kick-Ass, World War Z, Furii oraz Pewnego razu... w Hollywood.

Czytaj także: "Chyłka-Kasacja' – co warto wiedzieć o serialu?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Michael Fassbender, Christoph Waltz, Til Schweiger, Diane Kruger, i Daniel Brühl.

Bękarty wojny – gdzie obejrzeć? 

Film Bękarty wojny dziś możemy zobaczyć w piątek, 2 lipca o 20:00 na antenie stacji TVN Fabuła oraz o 20:05 w TVN. Reemisja odbędzie sięrównież w poniedziałek, 5 lipca o 1:25 w TVN Fabuła.

Czytaj także: Weselna gorączka – Spontaniczna decyzja zmieni wszystko... 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Bękarty wojny – opinie

Film Bękarty wojny zto po raz kolejny znakomicie przyjęty film Tarantino, mogącego się pochwalić utrzymywaniem od lat określonego, wysokiego poziomu produkcyjnego, fabularnego oraz technicznego.

Bękarty wojny – książka

Film Bękarty wojny to kolejna w pełni autorska historia Quentina Tarantino, od lat samodzielnie kreującego swoje własne, wyjątkowe propozycje z wieloma zaskoczeniami.

Czytaj także: "La Bandida": Marina bierze rozwód. Co wydarzy się w 60 i 61 odc?  

Być może zainteresuje Was jednak książka - Mały Oświęcim. Dziecięcy obóz w Łodzi.

Książkę Mały Oświęcim. Dziecięcy obóz w Łodzi kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy