Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – W Nowym Jorku nie brakuje magii!

Data: 2020-08-28 16:06:26 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pierwszy sequel rozgrywający się w uniwersum Harry'ego Pottera, zabierając graczy w przeszłość. Losy Newta Scamandera w Nowym Jorku otworzą przed nami magię roku 1926.

Obrazek w treści

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to film z 2016 roku, prezentujący historię maga, którego książka nosząca tytuł Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć w przyszłości ma stanowić podręcznik szkolny dla Harry'ego Pottera.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – opis

O czym jest film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć? Akcja filmu rozgrywka się w alternatywnej, magicznej rzeczywistości roku 26. ubiegłego wieku, gdy w Nowym Jorku niezdarny magizoolog Newt Scamander gubi wiele zwierząt ze swojej magicznej walizki, które koniecznie musi złapać.

Jakby tego było mało, czarownicy posługujący się Czarną Magią w tym samym czasie mają swój przerażający plan, który będzie stanowił dla wszystkich ludzi wielkie niebezpieczeństwo.

Czytaj także: "La Bandida": Graciela będzie handlować narkotykami? Co wydarzy się w 57 i 58 odc? 

Przypadkiem obie strony się ze sobą zetrą. Poszukiwanie zwierząt będzie o tyle istotne, że w dłuższej perspektywie czasu wszystkie istoty znajdą się w książce, która po siedemdziesięciu latach znajdą się w najbardziej znanej szkole magii, w rękach jednego z najzdolniejszych czarodziejów.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – obsada

Kto wystąpił w filmie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć? W roli głównej wystąpił Eddie Redmayne, znany także z Teorii Wszystkiego, Prowincjuszki, filarów Ziemi, Dziewczyny z portretu czy Jaskiniowca

Czytaj także: "Nowi Mutanci" – Ostatni film o Mutantach od 20th Century zadebiutował w kinach!

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Alison Sudol, Tristan Tait, Tim Bentinck, Colin Farrell oraz Kathrine Waterston.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – gdzie obejrzeć? 

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć dziś możemy zobaczyć w telewizji, tj. w piątek, 24 grudnia o 20:00 w TVN 7 i w niedzielę 26 grudnia o 16:20 na tej samej antenie telewizyjnej.

Czytaj także: Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość – Natalie, Dylan oraz Alex ponownie muszą uratować świat! 

Film zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform strumieniowych jak Netflix i HBO GO.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – opinie

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć okazał się niezłą propozycją otwierającą nową serię oraz zakątek uniwersum, który nie został tak ciepło przyjęty jak przygody Harry'ego Pottera. Stany Zjednoczone oraz wyjątkowa koncepcja sprawia, że na każdym kroku czekają na nas odmienne akcenty i warstwy magicznego świata.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – książka

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć bazuje na książce Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. (Oryginalny scenariusz), za sprawą którego J.K. Rowling zdecydowała się rozszerzyć swój świat przedstawiony, zabierając go nieco w przeszłość. wydarzenia rozgrywają się przed wydarzeniami z cyklu Harry Potter.

Książkę Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
J.K. Rowling (Robert Galbraith)5
Okładka książki - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz

Pobyt magizoologa Newta Skamandera w Nowym Jorku miał być tylko krótką przerwą w podróży. Jednak gdy ginie jego magiczna walizka i fantastyczne...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy